مشاور و وکیل مهاجرت به آمریکا + شرایط و هزینه

وکیل مهاجرت به آمریکا

مهاجرت به آمریکا و زندگی در این کشور، می تواند رویای هر فردی در جهان باشد؛ اما چگونه می توان این رویا را محقق کرد؟ باید گفت انتخاب یک وکیل مهاجرت به آمریکا مجرب، باسابقه و متعهد، می تواند تا حدود زیادی شما را به رسیدن به رویای خود نزدیک کند.

وکلای مهاجرتی با اطلاع از کلیه قوانین حاکم بر سیستم مهاجرتی آمریکا و کسب آگاهی از هر گونه تغییر در قوانین، درصد موفقیت پرونده شما را افزایش خواهند داد. ما در این مقاله سعی می کنیم تا شما را از روش های انتخاب یک وکیل مهاجرتی آمریکا، آگاه سازیم. اگر شما نیز قصد دارید از راهنمایی های یک وکیل مهاجرت ایرانی در آمریکا برای سیتیزن شیپ آمریکا استفاده کنید، در ادامه مطلب با ما همراه باشید.

همه چیز درباره وکیل و مشاور مهاجرت به آمریکا

موفقیت متقاضیان در مهاجرت به آمریکا می تواند تا حد زیادی تحت تاثیر توانایی، تسلط و تجربه یک وکیل باشد که انجام امور مربوط به مهاجرت به آمریکا را برای متقاضی در دست گرفته است. بدون شک، اخذ راهنمایی و مشاوره گرفتن از یک وکیل مهاجرت به آمریکا می تواند از اتلاف وقت و هزینه شما جلوگیری کند و در پیشرفت پرونده مهاجرتی شما، نقش بسزایی داشته باشد.

وکلای با تجربه و زبده، با اطلاع از قوانین جدید مهاجرت به آمریکا و یا آگاهی از هر گونه تغییر در قوانین، پروسه مهاجرتی را آسان تر می کنند و شانس موفقیت شما در اخذ ویزای آمریکا افزایش می دهند. حتی در صورت مواجه شدن با هر گونه ریجکتی ویزای آمریکا، یک وکیل مهاجرت آمریکا می تواند نواقص پرونده را برطرف کند و شما را در مسیر ارسال درخواست تجدید نظر همراهی نماید.

وکیل مهاجرت به آمریکا

ویژگی های وکیل مهاجرت به آمریکا

چنانچه قصد دارید مراحل مهاجرت به آمریکا را با راهنمایی یک وکیل انجام دهید و یا کلیه امور مهاجرتی را به وکیل خود بسپارید، ابتدا باید با ویژگی های یک وکیل حرفه ای و کاربلد آشنا باشید تا بتوانید بهترین انتخاب را انجام دهید.

[html_block id=”99248″]

در صورت انتخاب عجولانه و بدون انجام تحقیقات لازم در خصوص وکیل انتخابی خود، ممکن است مبالغ زیادی را از دست دهید و به شدت ضرر کنید. یک وکیل مهاجرتی آمریکا باید علاوه بر داشتن سوابق درخشان و مسئولیت پذیری فراوان، به تمامی روش های مهاجرت به آمریکا مسلط باشد و بتواند با توجه به شرایط متقاضی، بهترین روشی را که درصد موفقیت بالایی دارد، به وی پیشنهاد دهد.

موسسه اصطهباناتی با سال‌ها تجربه در امور مهاجرت به آمریکا، دارای وکلای بسیار حرفه ای و باتجربه است که فرآیند مهاجرت را برای متقاضیان مهاجرت و تحصیل در آمریکا گرامی آسان می کنند. شما می توانید از طریق ارتباط با موسسه اصطهباناتی، از مشاوره رایگان مهاجرت به آمریکا برخوردار شوید.

 

میزان تسلط وکیل مهاجرت به آمریکا

میزان تسلط یک وکیل مهاجرت آمریکا را می توان از میزان پرونده های موفق وی دریافت. شما باید در هنگام انتخاب وکیل خود، اطمینان کسب نمایید که مراجعین وی، موفق به اخذ ویزا و اقامت آمریکا شده باشند. حتی ارتباط یک وکیل با سایر وکلا و تبادل اطلاعات آنها می تواند میزان تسلط و فعال بودن وکیل مربوطه را نشان دهد.

از آنجایی که آمریکا، بیشتر از سایر کشورهای جهان قوانین مهاجرتی خود را تغییر می دهد و آنها را به روز رسانی می کند، لازم است وکیل مهاجرتی به کلیه قوانین جدید تسلط داشته باشد و از آنها به موقع اطلاع کسب کند. اعمال قوانین جدید در پرونده شما، می تواند مسیر موفقیت شما را در مهاجرت به آمریکا سریع تر کند.

 

معتمد بودن وکیل مهاجرت به آمریکا

یکی از مسائل بسیار مهمی که هنگام انتخاب وکیل خود باید به آن توجه کنید آن است که وی مورد اعتماد باشد و بتوانید به راحتی، حتی مسائل خصوصی و محرمانه خود را با وی در میان بگذارید. شاید دانستن برخی مسائل از سوی وکیل مهاجرتی آمریکا، پیشرفت پرونده شما را سریع تر کند.

در ضمن، یک وکیل مهاجرت به آمریکا مورد اعتماد کسی است شما را از تغییرات پرونده آگاه سازد و حتی در صورت عدم پیشرفت پرونده، به موقع به شما اطلاع دهد. از آنجایی که میزان دستمزد وکلای مهاجرتی ممکن است بالا باشد، شما باید برای پرداخت دستمزد، به وی اعتماد داشته باشید و توافق اولیه بین شما شکل گرفته باشد.

مشاور مهاجرت به آمریکا

توانایی وکیل مهاجرت در ارائه بهترین روش مهاجرتی

یک وکیل حرفه ای و توانا، ابتدا جزئیات شرایط شما را بررسی می کند و سپس بهترین روش مهاجرتی که با شرایط شما سازگار و متناسب باشد را پیشنهاد می دهد. در واقع، بهترین روش مهاجرت به آمریکا، بر اساس شرایط متقاضیان تعیین می گردد. در حالی که ممکن است برای برخی افراد روش تحصیلی بهترین روش باشد، برخی دیگر تنها می توانند از طریق سرمایه گذاری به آمریکا مهاجرت کنند.

پس ارائه بهترین روش از سوی وکیل مهاجرت تحصیلی به آمریکا، می تواند به طور قابل توجهی در وقت و هزینه شما صرفه جویی کند. انتخاب بهترین روش که احتمال و درصد موفقیت بالایی برای شما دارد، مهمترین مساله در روند مهاجرت شما به آمریکا است.

 

تاثیر سوابق وکیل مهاجرت در موفقیت پرونده ها

همانطور که پیش تر نیز به این موضوع اشاره شد، میزان سوابق درخشان وکیل خود را میتوان از میزان موفقیت وی در پرونده های قبلی و همچنین میزان رضایت وکلای وی بررسی نمود.

یکی از بهترین روش هایی که میتوانید از طریق آن، از تسلط و توانایی وکیل خود اطمینان حاصل نمایید آن است که از وی بخواهید تا میزان موفقیت در پرونده های مشابه شما را توضیح دهد و به شما اطمینان دهد که در پرونده شما نیز همان میزان موفقیت وجود خواهد داشت. وکلای کم تجربه و تازه کار، به میزان کافی به قوانین مهاجرتی تسلط ندارند و درصد خطای آنها بالا است.

میزان پیگیری و مسئولیت پذیر بودن وکیل مهاجرت

هرچه مسئولیت پذیری وکیل مهاجرت آمریکا شما بیشتر باشد و پیگیری های لازم از جانب وی انجام شود، روند پیشرفت پرونده شما نیز سریع تر طی خواهد شد.

با توجه به آنکه شما ملزم به پرداخت هزینه های بسیاری برای دریافت ویزا و ارسال درخواست ها هستید و همچنین با توجه به نوسانات نرخ ارز، چنانچه وکیل شما پیگیری های لازم را انجام ندهد و از مسئولیت پذیری کافی برخوردار نباشد، روند پردازش پرونده طولانی می شود و شما بسیار ضرر خواهید کرد و هزینه های زیادی را از دست خواهید داد.

وکیل مهاجرت تحصیلی به آمریکا

تاثیر تضمین وکیل مهاجرتی در خصوص موفقیت پرونده

از آنجایی که موفقیت در مهاجرت به آمریکا تا حد زیادی به نظر آفیسر پرونده بستگی دارد، تضمین وکیل مهاجرت به آمریکا نمی تواند تاثیر به سزایی در موفقیت پرونده داشته باشد. حتی در صورت حرفه ای بودن وکیل مهاجرتی و انجام کلیه امور توسط وی، باز هم این نظر آفیسر پرونده است که موفقیت شما را در اخذ ویزا رقم می زند.

البته یک وکیل مهاجرتی آمریکا می تواند بابت انجام کلیه امور، پیگیری های فراوان، بررسی به موقع پرونده و جلوگیری از هر گونه ریسک، به شما اطمینان خاطر دهید و تضمین کند که از جانب وی کوتاهی نخواهد شد. در واقع می توان گفت، هیچگونه تضمینی برای موفقیت از سوی وکیل وجود ندارد.

مزایای کمک گرفتن از مشاور و وکیل مهاجرت

اگرچه شما می توانید بسیاری از امور مهاجرتی را شخصا انجام دهید، اما به دلیل عدم آگاهی از قوانین جدید و همچنین پیچیده بودن امور مهاجرت به آمریکا، احتمال شکست شما زیاد است. پس توصیه می شود به دلایل زیر، از راهنمایی های یک وکیل مهاجرت آمریکا بهره ببرید:

[html_block id=”99314″]

 • آگاهی از قوانین مهاجرتی
 • آگاهی از تغییرات در قوانین آمریکا
 • انتخاب بهترین روش مهاجرت به امریکا که متناسب با شرایط و نیازهای شما باشد
 • صرفه جویی در وقت و هزینه
 • جلوگیری از هر عاملی که باعث ریجکتی درخواست شود
 • رفع هر گونه ریجکتی در پرونده
 • اطلاع از شرایط زندگی و هزینه ها در آمریکا

میزان هزینه های دریافتی توسط وکلای مهاجرتی

میزان هزینه وکیل مهاجرت به آمریکا، یکی از عواملی است که باعث می شود بسیاری افراد از انتخاب وکیل مهاجرتی صرف نظر کنند و امور مهاجرتی را شخصا انجام دهند. در چنین شرایطی، ریسک عدم موفقیت در پرونده بسیار بالا می رود و متقاضی متحمل پرداخت هزینه های بیشتری خواهد بود به علاوه آنکه وقت زیادی را نیز از دست داده است.

باید بدانید که میزان دستمزد وکلای مهاجرتی، با توجه به سوابق کاری و تجربه آنها و همچنین اموری که در خصوص پرونده متقاضی انجام می دهند می تواند متفاوت باشد و رقم دقیقی برای آن تعیین نشده است. توجه داشته باشید که اخذ مشاوره رایگان مهاجرت به آمریکا، در موسسه اصطهباناتی برای شما ممکن است.

 

سخن پایانی

اگرچه انتخاب وکیل آمریکا، نقش بسزایی در موفقیت پرونده مهاجرت به آمریکا و تسریع امور مهاجرتی دارد، اما باز هم تضمینی برای اخذ ویزا از جانب وکیل وجود ندارد و همه چیز به آفیسر پرونده بستگی خواهد داشت. در حالت کلی، انتخاب یک وکیل مهاجرت به آمریکا باتجربه، متعهد و مسئولیت پذیر، شما را به موفقیت در مهاجرت به آمریکا، نزدیک تر خواهد کرد و درصد موفقیت شما را افزایش خواهد داد.

پس توصیه می شود برای جلوگیری از وقت و هزینه خود، با وکلای مجرب و با سابقه در موسسه مهاجرتی اصطهباناتی در ارتباط باشید و مشاوره رایگان مهاجرت به آمریکا را دریافت نمایید.

 

سوالات متداول:

 1. آیا برای مهاجرت به آمریکا، انتخاب یک وکیل مهاجرتی الزامی است؟

خیر. انتخاب وکیل، پروسه مهاجرت شما را آسان می کند و ریسک ریجکتی را کاهش می دهد.

 1. آیا در صورت انتخاب وکیل، باز هم امکان ریجکت شدن درخواست ویزا وجود دارد؟

بله. موفقیت شما در اخذ ویزا، صد در صد نیست و به نظر آفیسر پرونده بستگی دارد.

 1. آیا برای درخواست پناهندگی نیز می توان از کمک وکیل پناهندگی آمریکا استفاده کرد؟

روش پناهندگی به هیچ عنوان پیشنهاد نمی شود و موسسه اصطهباناتی خدماتی در این زمینه ارائه نمی کند.

 1. آیا می توانیم انجام امور مهاجرتی را به وکلای داخل آمریکا بسپاریم؟

بله. شما می توانید با پرداخت حق الوکاله، امور مهاجرتی خود را به وکیل مهاجرت در کالیفرنیا و وکیل مهاجرت در لس آنجلس بسپارید. البته وکیل مهاجرت به آمریکا در تهران نیز می تواند خدمات مشابه به شما ارائه دهد.

 

مقالات مرتبط

ثبت درخواست مشاوره فوری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شرایط و مزایای ویزای کار

پیشنهادات فوق العاده

پیشنهادات فوق العاده

پیشنهادات فوق العاده

پیشنهادات فوق العاده