دانشگاه پروجا ایتالیا

دانشگاه پروجا ایتالیا

University of Perugia

موقعیت:ایتالیا - پروجا
نوع:دولتی
تعداد دانشجویان:25449 نفر
تعداد دانشجویان بین المللی:1545 نفر
سایت دانشگاه
رنکینگ QS
661_670
رتبه در کشور
62
هزینه ویزا
76 یورو
نرخ پذیرش
70%
بورسیه تحصیلی
دارد
خوابگاه/هزینه
دارد /150 یورو به بالا
زمان فرآیند ویزا
1 تا 3 هفته
مجوز کار
دارد
شهریه
1,800 یورو در سال
مقاطع تحصیلی
کارشناسی، دکترا، ارشد

درباره دانشگاه

Information

دانشگاه پروجا ایتالیا (University of Perugia) یکی از قدیمی‌ترین دانشگاه های ایتالیا و اروپا است که در سال 1308 میلادی و در منطقه Umbria، معروف به “قلب سبز ایتالیا” واقع شده است. این منطقه به دلیل هنر، موسیقی و مناظر طبیعی مشهور است. امروزه این دانشگاه دارای 16 گروه آموزشی و چندین مرکز آموزش عالی است و بیش از 24 هزار دانشجو، 1100 استاد، محقق و کارمند دارد.

از نظر کیفیت آموزشی این دانشگاه برای 6 سال متوالی در بین دانشگاه‌های برتر ایتالیا قرار گرفته است. دانشگاه پروجا دارای 17 برنامه دکتری است که تماما به زبان انگلیسی ارائه می‌شوند و پروژه‌های تحقیقاتی را با دانشگاه‌های برتر به اشتراک می‌گذارند.

دانشگاه پروجا ایتالیا یکی از بهترین دانشگاه‌ها برای تحصیل در ایتالیا است. این دانشگاه بر اساس رتبه‌بندی QS در سال 2024 رتبه 670-661 را در جهان کسب کرده است.

ددلاین دانشگاه پروجا هر ساله تا حداکثر 30 سپتامبر برابر با 8 مهرماه است. بنابراین دانشجویان باید تا این تاریخ مدارک خود را آماده و برای دانشگاه ارسال کنند تا فرصت پذیرش خود را از دست ندهند.

دانشکده ها

Faculties

دانشگاه پروجا ایتالیا دارای چندین دانشکده و گروه آموزشی است که رشته‌های مختلف تحصیلی در آنها تدریس می‌شوند. این دانشکده‌ها عبارتند از:

 

برخی رشته ها و دوره ها

programs

دانشگاه پروجا ایتالیا رشته‌های تحصیلی متنوعی را به دانشجویان ارائه می‌کند. این رشته‌ها در تمام مقاطع تحصیلی ارائه می‌شوند. بعضی از رشته‌های تحصیلی این دانشگاه که به زبان انگلیسی ارائه می‌شوند، عبارتند از:

  • رشته‌های مهندسی
  • زمین شناسی
  • کشاورزی
  • بیولوژی و محیط زیست
  • علوم پزشکی
  • دامپزشکی
  • پزشکی قانونی

حداقل نمرات آزمون های مختلف که برای این دانشگاه نیاز دارید

Grades
IELTS 5 به بالا
TOEFEL 77 به بالا
PTE --
GPA 2.7 به بالا
GRE --
GMAT --

بورسیه تحصیلی

Scholarships

دانشگاه پروجا به دانشجویان خود بورسیه تحصیلی ایتالیا را ارائه می‌کند. این بورسیه‌ها بخشی از کمک‌های مالی اهدایی به دانشجویان هستند و مبلغ آنها بر اساس وضعیت مسکن دانشجو (دانشجوی بومی، مسافر یا خارجی) و وضعیت مالی دانشجو تعیین می‌شود. دانشجویان واجد شرایط از دسترسی رایگان به کافه تریاهای دانشگاه و معافیت تحصیلی کامل یا جزئی برخوردار می شوند.

خوابگاه و تغذیه

Accommodation and food

دانشگاه پروجا برای دانشجویان تازه وارد و دانشجویانی که موفق به دریافت بورسیه تحصیلی شده‌اند خوابگاه دانشجویی ارائه می‌کند. دانشجویان می‌توانند برای دریافت خوابگاه همزمان با ارسال فرم درخواست پذیرش درخواست دهند.

لوکیشن و تصاویر دانشگاه

Location

No images found.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *