دانشگاه فرارا

دانشگاه فرارا ایتالیا دانشگاه فرارا ایتالیا

University of Ferrara

موقعیت:ایتالیا - فرارا
نوع:دولتی
تعداد دانشجویان:23128 نفر
تعداد دانشجویان بین المللی:905 نفر
سایت دانشگاه
رنکینگ QS
851-900
رتبه در کشور
83
هزینه ویزا
76 یورو
نرخ پذیرش
82%
بورسیه تحصیلی
دارد
خوابگاه/هزینه
ندارد/--
زمان فرآیند ویزا
1 تا 3 هفته
مجوز کار
دارد
شهریه
1300 یورو در سال
مقاطع تحصیلی
کارشناسی، دکترا، ارشد

درباره دانشگاه

Information

دانشگاه فرارا ایتالیا (University of Ferrara) از بهترین دانشگاه های ایتالیا است که یک محیط تاریخی منحصر به فرد را ارائه می‌دهد. این دانشگاه در شهر فرارا قرار دارد؛ شهری که خاطرات باشکوه قرون وسطی و رنسانس در کاخ‌ها، خانه‌ها، کلیساها، موزه‌ها، میادین، حیاط‌ها و کوچه‌های آن زندگی می‌کند. شهر فرارا جدای از یادآور بودن تاریخ و گذشته‌های دور، یک شهر بسیار تمیز و پاک است که شهروندان آن با دوچرخه تردد می‌کنند و جوانان می‌توانند در آن زندگی باکیفیتی را تجربه کنند.

پرورش دیدگاه‌های نوآورانه با حمایت سنت‌های فرهنگی اصیل از اهداف اصلی دانشگاه فرارا است. این دانشگاه طیف وسیعی از رشته‌های تحصیلی را در مقاطع مختلف کارشناسی، کارشناسی ارشد و دکتری ارائه می‌کند. دانشگاه فرارا در 12 بخش سازماندهی شده است و بخش‌های مختلف دانشگاه در سراسر شهر پراکنده هستند. بنابراین می‌توان گفت که کل شهر فرارا یک پردیس بزرگ دانشگاهی است که دانشجویان بین‌المللی و دانشجویان بومی ایتالیا در آن با یکدیگر در تعامل هستند.

امروزه دانشگاه فرارا یکی از بهترین موسسات آموزشی برای تحصیل در ایتالیا است. این دانشگاه بر اساس رتبه‌بندی QS رتبه 900-851 جهان را از آن خود کرده است و 50 رشته تحصیلی و دوره تحقیقاتی مختلف را به دانشجویان ارائه می‌کند.

ددلاین ارسال مدارک برای دانشگاه فرارا هر ساله در ماه سپتامبر است. با توجه به رشته و مقطع تحصیلی، تاریخ دقیق آخرین فرصت برای ارسال مدارک متفاوت اعلام شده است. بنابراین متقاضیان باید سایت دانشگاه را برای بررسی ددلاین ارسال مدارک در رشته مورد نظر خود چک کنند.

دانشکده ها

Faculties

دانشگاه فرارا دارای 8 دانشکده است. این دانشکده‌ها عبارتند از:

برخی رشته ها و دوره ها

programs

دانشگاه فرارا حدود 50 رشته تحصیلی در مقاطع مختلف کارشناسی، کارشناسی ارشد و دکتری دارد که دانشجویان می‌توانند در آن تحصیل کنند. رشته‌های تحصیلی این دانشگاه که در مقطع دکتری به صورت بین‌المللی ارائه می‌شوند عبارتند از:

  • علوم دریایی
  • علوم زمین‌شناسی
  • معماری و مهندسی عمران
  • طراحی فضای شهری

حداقل نمرات آزمون های مختلف که برای این دانشگاه نیاز دارید

Grades
IELTS 6 به بالا
TOEFEL 74 به بالا
PTE 37 به بالا
GPA 2.5 به بالا
GRE --
GMAT --

بورسیه تحصیلی

Scholarships

دانشجویان پذیرفته شده در دانشگاه فرارا می‌توانند برای دریافت بورسیه تحصیلی ایتالیا درخواست دهند. مهلت ارسال درخواست برای دریافت بورسیه ماه آگوست تا سپتامبر است. دانشجویانی که در این بازه زمانی درخواست خود را برای دریافت بورسیه تحصیلی ارسال نکنند، در صورتی که واجد شرایط باشند، همچنان می‌توانند برای کاهش و تخفیف در هزینه تحصیل خود درخواست دهند.

خوابگاه و تغذیه

Accommodation and food

دانشگاه فرارا به دانشجویان بین‌المللی کمک خواهد کرد تا از طریق آژانس‌های املاک بتوانند محل مناسبی را برای اقامت در شهر فرارا پیدا کنند. در این شهر انواع آپارتمان‌های خصوصی، اتاق‌ها و اقامتگاه‌های مجهز وجود دارد که دانشجویان بر اساس توان مالی خود می‌توانند یک گزینه را انتخاب و اجاره کنند.

لوکیشن و تصاویر دانشگاه

Location

No images found.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *