دانشگاه لافبورو

دانشگاه لافبورو دانشگاه لافبورو

loughborough university

موقعیت:انگلستان - لافبورو
نوع:دولتی
تعداد دانشجویان:16435 نفر
تعداد دانشجویان بین المللی:3990 نفر
سایت دانشگاه
رنکینگ QS
212
رتبه در کشور
43
هزینه ویزا
490 پوند
نرخ پذیرش
68%
بورسیه تحصیلی
دارد
خوابگاه/هزینه
دارد /6900 تا 8700 پوند در سال
زمان فرآیند ویزا
3 هفته
مجوز کار
دارد
شهریه
23.000 پوند در سال
مقاطع تحصیلی
کارشناسی، دکترا، ارشد

درباره دانشگاه

Information

دانشگاه لافبورو (loughborough university) یکی از بهترین دانشگاه های انگلیس است که در شهر لافبورو قرار گرفته است. این دانشگاه در سال 1966 تأسیس شده است و دارای محیط و اتمسفری بین‌المللی است چرا که تعداد زیادی از دانشجویان آن دانشجویان غیر بومی هستند که از سایر نقاط جهان دانشگاه لافبورو را برای تحصیل انتخاب کرده‌اند.

 

دانشگاه لافبورو رشته‌های متنوعی را در مقطع کارشناسی، کارشناسی ارشد و دکتری ارائه کرده است. طبق گزارشات و بررسی تجربه دانشجویان، این دانشگاه یکی از بهترین دانشگاه های جهان از نظر کیفیت آموزشی، حمایت و ارائه امکانات متنوع است. دانشگاه لافبورو تمام امکانات و تلاش خود را به کار گرفته است تا افرادی ماهر را برای ورود به بازار کار آماده کند.

 

دانشگاه لافبورو به عنوان یکی از برترین دانشگاه‌ها برای تحصیل در انگلیس جوایز و رتبه‌های بسیار خوبی را طی سال‌ها به دست آورده است. به عنوان مثال این دانشگاه در سال 2024 طبق رتبه‌بندی QS رتبه 208 جهان را کسب کرده است و رتبه 43 را در بین دانشگاه‌های اروپا و انگلستان دارد.

ددلاین ارسال مدارک برای دانشگاه لافبورو برابر با 4 سپتامبر (13 شهریور) اعلام شده است. بنابراین متقاضیان تا این تاریخ فرصت دارند تا مدارک خود را جهت بررسی و اخذ پذیرش برای این دانشگاه ارسال کنند.

دانشکده ها

Faculties

دانشگاه لافبورو دارای تعداد زیادی دانشکده و گروه آموزشی است که رشته‌های مختلف تحصیلی در آن ارائه می‌شود. از جمله:

 

 

برخی رشته ها و دوره ها

programs

دانشگاه لافبورو 144 رشته در مقطع کارشناسی و 125 رشته در مقطع تحصیلات تکمیلی برای دانشجویان ارائه کرده است. برخی از رشته‌های محبوب این دانشگاه عبارتند از:

  • هنر و علوم انسانی
  • تجارت و مدیریت
  • مهندسی و تکنولوژی
  • علوم اجتماعی و پزشکی
  • علوم طبیعی

حداقل نمرات آزمون های مختلف که برای این دانشگاه نیاز دارید

Grades
IELTS 6.5 به بالا
TOEFEL 92 به بالا
PTE 67 به بالا
GPA 2.8 به بالا
GRE --
GMAT 550 به بالا

بورسیه تحصیلی

Scholarships

دانشجویانی که علاقه‌مند به تحصیل رایگان در انگلیس هستند، این امکان را دارند تا از دانشگاه لافبورو بورسیه‌های تحصیلی متعددی دریافت کنند. این بورسیه‌ها به دانشجویانی که شرایط و شایستگی لازم را داشته باشند اهدا خواهد شد و برای برخی از رشته‌های تحصیلی ارائه می‌شود. از جمله:

  • مهندسی هوانوردی
  • مهندسی خودرو
  • مهندسی مکانیک
  • کارشناسی علوم ورزشی
  • کارشناسی ارشد علوم طبیعی

خوابگاه و تغذیه

Accommodation and food

دانشگاه لافبورو با توجه به اهمیت وجود مکانی امن و راحت برای اسکان دانشجویان، امکان اقامت دانشجویان در خوابگاه‌های این دانشگاه را فراهم کرده است تا آنها بدون نگرانی به تحصیل بپردازند. تیم اسکان دانشگاه برای کمک به دانشجویان جهت پیدا کردن مکانی برای اقامت در داخل یا خارج از دانشگاه آماده است. دو خوابگاه دانشجویی برای دانشجویان مقطع تحصیلات تکمیلی در محوطه دانشگاه و یکی نزدیک به دانشگاه فراهم شده است.

لوکیشن و تصاویر دانشگاه

Location

No images found.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *