دانشگاه LMU مونیخ

دانشگاه LMU مونیخ

Ludwig Maximilians University Munich (LMU)

موقعیت:آلمان - مونیخ
نوع:دولتی . موسسه
تعداد دانشجویان:33963 نفر
تعداد دانشجویان بین المللی:6080 نفر
سایت دانشگاه
رنکینگ QS
54
رتبه در کشور
2
هزینه ویزا
75
نرخ پذیرش
10 تا 12 درصد
بورسیه تحصیلی
دارد
خوابگاه/هزینه
دارد /2755 یورو
زمان فرآیند ویزا
بیش از 3 ماه
مجوز کار
دارد
شهریه
رایگان
مقاطع تحصیلی
کارشناسی، دکترا، ارشد

درباره دانشگاه

Information

دانشگاه Ludwig-Maximilians-Universität München که در قلب شهر مونیخ آلمان واقع شده است، به عنوان یکی از برترین مراکز آکادمیک و تحقیقاتی اروپا شناخته می‌شود. از سال 1472 که این دانشگاه تاسیس شد همواره دانشمندان و دانشجویان مستعد زیادی را از سراسر جهان به خود جذب کرده است و این دانشگاه را در معرض ایده‌هایی که دنیای پیچیده ما را به چالش می‌کشد و تغییر می‌دهد قرار داده است.
به عنوان یکی از پیشروترین دانشگاه های آلمان در زمینه تحقیقات، LMU دارای پیشینه‌ی 500 ساله می‌باشد. برتری این دانشگاه در زمینه‌ی آموزش و تحقیق طیف گسترده‌ای از علوم مختلف را در برمی‌گیرد؛ از از علوم انسانی و مطالعات فرهنگی گرفته تا علوم طبیعی و پزشکی. این دانشگاه رویکرد میان رشته‌ای جدیدی را بنا نهاد که نوآوری‌های آن برای آینده‌ی دنیای ما حیاتی است.
تفکر خلاق، مهارت حل مسئله و تحقیقات، محور اصلی برنامه‌های آموزشی دانشگاه لودویگ-ماکسیمیلیانوس هستند. بیمارستان این دانشگاه که در شهر برلین قرار دارد از معتبرترین و بزرگترین بیمارستان‌های آموزشی است و یک محیط ایده آل برای افراد علاقمند به تحصیل در آلمان در رشته‌های پزشکی می‌باشد.

ترم تابستان15 ژانویه (25 دی)
ترم زمستان15 جولای (24 تیر)

دانشکده ها

Faculties

این دانشگاه دارای 18 دانشکده مختلف است که تعداد بسیار زیادی از رشته‌‌های تحصیلی را پوشش می‌دهد. این دانشکده‌ها عبارتند از:

برخی رشته ها و دوره ها

programs

دانشگاه لودویگ هر ساله طیف وسیعی از دوره های بین المللی را در مقاطع تحصیلی کارشناسی و کارشناسی ارشد ارائه می‌دهد. به طور کلی 103 دوره آموزشی در مقطه کارشناسی و 113 دوره آموزشی در مقطع کارشناسی ارشد در این دانشگاه تدریس می‌شوند. محبوب‌ترین رشته‌های تحصیلی این دانشگاه زیرمجموعه‌ای از حوزه‌های علوم انسانی و هنر، حقوق، علوم زیستی، پزشکی و ریاضیات هستند.

حداقل نمرات آزمون های مختلف که برای این دانشگاه نیاز دارید

Grades
IELTS 6.5 به بالا
TOEFEL 79 به بالا
PTE --
GPA --
GRE --
GMAT --

بورسیه تحصیلی

Scholarships

دانشگاه لودویگ ماکسیمیلیان به دانشجویانی که از نظر اقتصادی در وضعیت خوبی نباشند و عملکرد تحصیلی خوبی داشته باشند بورسیه تحصیلی آلمان را ارائه می‌دهد. این بورسیه‌ها معمولا توسط نهادهای مستقل و غیرانتفاعی تامین می‌شوند و ممکن است تا سقف 5000 دلار از دانشجویان بین المللی حمایت مالی انجام دهند. تعدادی از این بورسیه‌ها عبارتند از:

 

  • بورسیه مطالعاتی SIST دانشگاه LMU
  • بورسیه تحصیلات تکمیلی SIST دانشگاه LMU
  • بورسیه BESUD
  • برنامه بورسیه مربیگری STIBET
  • کمک هزینه سفر دانشگاه LMU
  • کمک هزینه تحصیلات تکمیلی دانشگاه LMU
  • کمک هزینه وسایل کمک آموزشی و جزوات

خوابگاه و تغذیه

Accommodation and food

دانشگاه لودویگ ماکسیمیلیان خوابگاه‌های دانشجویی داخل محوطه دانشگاه را به تعداد محدودی از دانشجویان ارائه می‌دهد. گفته می‌شود که تنها 13% از دانشجویان می‌توانند از این خوابگاه‌ها بهره مند شوند. دانشجویان دیگر برای سکونت می‌توانند از آپارتمان‌ها و واحدهایی که در شهر مونیخ وجود دارند استفاده کنند. معمولا بسته به محل زندگی و اندازه آپارتمان‌ها دانشجویان ماهیانه بین 400 تا 650 یورو را باید برای پرداخت اجاره خانه کنار بگذارند.

لوکیشن و تصاویر دانشگاه

Location

No images found.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *