دانشگاه لنکستر

دانشگاه لنکستر دانشگاه لنکستر انگلستان

Lancaster University

موقعیت:انگلستان - لنکستر
نوع:دولتی
تعداد دانشجویان:16632 نفر
تعداد دانشجویان بین المللی:5608 نفر
سایت دانشگاه
رنکینگ QS
122
رتبه در کشور
34
هزینه ویزا
490 پوند
نرخ پذیرش
19%
بورسیه تحصیلی
دارد
خوابگاه/هزینه
دارد/139 پوند به بالا
زمان فرآیند ویزا
3 هفته
مجوز کار
دارد
شهریه
22 هزار پوند در سال
مقاطع تحصیلی
ارشد، دکترا، کارشناسی

درباره دانشگاه

Information

دانشگاه لنکستر (Lancaster University) 3 مایل از شهر لنکستر انگلستان فاصله دارد و دارای محوطه‌ای بسیار سرسبز است. این دانشگاه یک دانشگاه دولتی و بین‌المللی است که دانشجویان بیش از 100 کشور جهان در آن تحصیل می‌کنند. دانشگاه لنکستر به عنوان یکی از بهترین دانشگاه های انگلیس محسوب می‌شود. این دانشگاه در سال 1964 تأسیس شده است.

 

دانشگاه لنکستر در سال 2024 رتبه 122 جهان را به دست آورده و از این رو در جمع بهترین دانشگاه های جهان قرار گرفته است. این دانشگاه با نرخ پذیرش 19 درصد گزینشی سخت در انتخاب دانشجو دارد. دانشگاه لنکستر در حال حاضر میزبان 3 هزار دانشجوی بین‌المللی است که برابر با 24 درصد از کل دانشجویان این دانشگاه است.

 

دانشگاه لنکستر به پایداری و حفظ محیط زیست اهمیت زیادی می‌دهد و دارای یک پردیس بسیار سرسبز است. این دانشگاه دارای 8 دانشکده و تعداد زیادی گروه آموزشی است که در تلاش هستند بهترین کیفیت آموزشی را به دانشجویان خود ارائه کنند.

چنانچه تمایل دارید برای تحصیل در انگلیس و اخذ پذیرش از دانشگاه لنکستر اقدام کنید باید ددلاین ارسال مدارک در این دانشگاه را در نظر داشته باشید. ددلاین دانشگاه لنکستر برای مقاطع کارشناسی، کارشناسی ارشد و دکتری متفاوت است که در جدول زیر ارائه شده است:

 

مقطع تحصیلیتاریخ ددلاین
کارشناسی31 ژانویه (11 بهمن)
کارشناسی ارشد10 فوریه (21 بهمن)

دانشکده ها

Faculties

دانشگاه لنکستر دارای 4 دانشکده است که هر دانشکده شامل چند گروه‌ آموزشی است. این دانشکده‌ها عبارتند از:

 

برخی رشته ها و دوره ها

programs

دانشگاه لنکستر 280 رشته تحصیلی در مقطع کارشناسی و تعداد زیادی رشته تحصیلی در مقطع کارشناسی ارشد و دکتری به دانشجویان ارائه می‌کند. همچنین این دانشگاه دوره‌های زبان و آمادگی برای ورود به دانشگاه را نیز برای دانشجویان برگزار می‌کند. رشته‌های تحصیلی دانشگاه لنکستر بسیار متنوع و برخی از آنها شامل موارد زیر هستند:

  • حسابداری و مالی
  • بیوشیمی
  • حسابداری
  • روابط بین‌الملل
  • جانورشناسی
  • تئاتر
  • مطالعات فیلم
  • علوم ورزشی

حداقل نمرات آزمون های مختلف که برای این دانشگاه نیاز دارید

Grades
IELTS 6.5 به بالا
TOEFEL 87 به بالا
PTE 58 به بالا
GPA 3.3 به بالا
GRE --
GMAT 580 به بالا

بورسیه تحصیلی

Scholarships

دانشگاه لنکستر برای هر دو گروه دانشجویان بومی و بین‌المللی بورسیه‌های تحصیلی متنوعی را ارائه کرده است. این بورسیه‌ها بر اساس نوع می‌توانند بخشی از هزینه تحصیل را پوشش دهند یا امکان تحصیل رایگان در انگلیس را برای دانشجویان فراهم کنند. بورسیه‌ تحصیلی برای تمامی مقاطع تحصیلی ارائه می‌شود. برخی از این بورسیه‌ها عبارتند از:

 

مبلغبورسیه
2.000 پوندLancaster Scholarship
1.000 پوندLancaster Opportunity Scholarship
2.000 پوندLancaster Global Scholarship – Undergraduate
5.000 پوندLancaster Master’s Scholarship

خوابگاه و تغذیه

Accommodation and food

دانشگاه لنکستر برای دانشجویان مقطع کارشناسی، کارشناسی ارشد و دکتری خوابگاه فراهم کرده است. این دانشگاه برای دانشجویان متأهل که تصمیم دارند با خانواده خود در خوابگاه اقامت کنند نیز اقامتگاه در نظر گرفته است. خوابگاه‌ها به صورت اتاق‌های خصوصی و مشترک ارائه می‌شوند و دارای امکانات کامل هستند. همچنین امکان استفاده از منوی غذای خوابگاه و سالن غذا خوری یا استفاده از آشپزخانه شخصی در خوابگاه وجود دارد. هزینه خوابگاه‌ها بر اساس نوع آن از 139 پوند شروع می‌شود.

لوکیشن و تصاویر دانشگاه

Location

No images found.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *