دانشگاه آزاد بوزن بولزانو

دانشگاه آزاد بوزن بولزانو

Free University of Bozen-Bolzano

موقعیت:ایتالیا - بولزانو
نوع:خصوصی
تعداد دانشجویان:4194 نفر
تعداد دانشجویان بین المللی:621 نفر
سایت دانشگاه
رنکینگ QS
461-650
رتبه در کشور
72
هزینه ویزا
76 یورو
نرخ پذیرش
77%
بورسیه تحصیلی
دارد
خوابگاه/هزینه
دارد /250 یورو در ماه به بالا
زمان فرآیند ویزا
1 تا 3 هفته
مجوز کار
دارد
شهریه
1400 یورو در سال
مقاطع تحصیلی
ارشد، کارشناسی، دکترا

درباره دانشگاه

Information

چند زبانه بودن و بین‌المللی بودن ویژگی‌های اصلی دانشگاه آزاد بوزن بولزانو (Vita-Salute San Raffaele University) یکی از بهترین دانشگاه های ایتالیا است. این دانشگاه در سال 1997 در شهر بولزانو ایتالیا تأسیس شده است و در مدت کم توانسته است به اعتبار و شهرت مناسبی در ایتالیا و اروپا دست پیدا کند.
در حال حاضر دانشگاه آزاد بوزن بولزانو دارای تعداد زیادی دانشجو و استاد بین‌المللی است که از سایر کشورها برای تحصیل و تدریس به این دانشگاه آمده‌اند. دانشگاه آزاد بوزن بولزانو دارای 5 دانشکده است که در آنها رشته‌ها و موضوعات مختلف از قبیل اقتصاد، علوم طبیعی، فناوری، علوم کامپیوتر، طراحی و علوم اجتماعی و آموزشی ارائه می‌شود.
کیفیت آموزش و تحقیق در دانشگاه آزاد بوزن بولزانو بالا و در سطح استانداردهای جهانی است. دانشگاه آزاد بوزن بولزانو به عنوان یک دانشگاه جوان و پویا در منطقه‌ای که مردم آن به زبان ایتالیایی و آلمانی صحبت می‌کنند، شرایط عالی برای تحصیل در ایتالیا و محیطی چندزبانه با کیفیت بالای زندگی و فرصت‌ زیاد برای ورزش و تفریح فراهم کرده است. این دانشگاه بر اساس رتبه‌بندی QS در سال 2024 رتبه 650-641 جهان را کسب کرده است.

دانشگاه آزاد بوزن بولزانو ددلاین اصلی ارسال مدارک را 8 سپتامبر برابر با 17 شهریور ماه اعلام کرده است. بنابراین دانشجویان باید تا این تاریخ مدارک خود را آماده و برای دانشگاه ارسال کنند. با این وجود ددلاین برخی رشته و مقاطع تحصیلی ممکن است متفاوت باشد. به همین دلیل توصیه می‌شود دانشجویان ددلاین ارسال مدارک برای رشته تحصیلی مورد نظر خود را از سایت دانشگاه چک کنند تا در صورت مغایرت با تاریخ اعلام شده فرصت ارسال مدارک را از دست ندهند.

دانشکده ها

Faculties

دانشگاه آزاد بوزن بولزانو دارای 5 دانشکده است و در این دانشکده‌ها رشته‌های تحصیلی مختلف ارائه و تدریس می‌شوند. این دانشکده‌ها عبارتند از:

برخی رشته ها و دوره ها

programs

دانشگاه آزاد بوزن بولزانو رشته‌های تحصیلی بسیاری را در مقطع کارشناسی، کارشناسی ارشد و دکتری برای دانشجویان ارائه می‌کند. برخی از رشته‌های تحصیلی این دانشگاه عبارتند از:
• کشاورزی و تغذیه
• گردشگری و مدیریت
• مهندسی صنایع و مکانیک
• انفورماتیک و مدیریت بازرگانی
• مهندسی الکترونیک
• علوم اجتماعی

حداقل نمرات آزمون های مختلف که برای این دانشگاه نیاز دارید

Grades
IELTS 5.5 به بالا
TOEFEL 72 به بالا
PTE --
GPA 2 به بالا
GRE --
GMAT --

بورسیه تحصیلی

Scholarships

متقاضیان دریافت بورسیه تحصیلی ایتالیا در دانشگاه دانشگاه آزاد بوزن بولزانو می‌توانند برای دریافت بورسیه Erasmus درخواست دهند. این دانشگاه به صورت اختصاصی بورسیه تحصیلی برای دانشجویان به خصوص دانشجویان سال اول ارائه نمی‌کند و دانشجویان می‌توانند از بورسیه‌های دولتی و سازمان‌های بین‌المللی استفاده کنند.

خوابگاه و تغذیه

Accommodation and food

دانشگاه آزاد بوزن بولزانو برای دانشجویان خود خوابگاه ارائه کرده است. خوابگاه‌ها به صورت اتاق‌های 1 نفره، 2 نفره و آپارتمان‌های اختصاصی 1 نفره هستند. خوابگاه‌های این دانشگاه در مجموع حدود 620 نفر ظرفیت دارند و اجاره آنها بر اساس تجهیزات، امکانات، نوع و اندازه اتاق ماهانه بین 250 تا 400 یورو است.

لوکیشن و تصاویر دانشگاه

Location

No images found.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *