دانشگاه دلفت هلند

دانشگاه صنعتی دلفت هلند

Delft University of Technology

موقعیت:هلند - دلفت
نوع:دولتی- موسسه
تعداد دانشجویان:20576 نفر
تعداد دانشجویان بین المللی:6816 نفر
سایت دانشگاه
رنکینگ QS
47
رتبه در کشور
1
هزینه ویزا
210 یورو
نرخ پذیرش
82%
بورسیه تحصیلی
دارد
خوابگاه/هزینه
دارد /550 تا 700 یورو
زمان فرآیند ویزا
یک ماه
مجوز کار
دارد
شهریه
دارد
مقاطع تحصیلی
کارشناسی، ارشد، دکترا

درباره دانشگاه

Information

یکی از سرآمدترین دانشگاه‌های کشور هلند که در شهر دلفت این کشور واقع شده است دانشگاه صنعتی دلفت می‌باشد که دارای رنکینگ QS جهانی 47 است. این دانشگاه در بسیاری از رشته‌های اصلی از جمله مهندسی عمران و سازه، مهندسی مکانیک، مطالعات محیط زیستی، مهندسی و فناوری، معماری و … در سطح جهان زبانزد است.

 

دانشگاه صنعتی دلفت دارای یکی از بزرگ‌ترین محوطه‌ها در میان دانشگاه های هلند و دنیا است. مساحت پردیس این دانشگاه به بیش از 161 هکتار می‌رسد و ساختمان‌ها و فضاهای مختلفی از جمله رستوران‌ها، پارک‌ها، مسیرهای دوچرخه سواری، باغ گیاه شناسی، مرکز رسانه‌های جدید، شبیه ساز پرواز، آزمایشگاه آیرودینامیک و نیروی محرکه و … در آن قرار دارند.

 

اگرچه این دانشگاه در سال 1986 نام فعلی خود را دریافت کرده است اما بیش از 170 سال است که آموزش‌های فنی-مهندسی را به علاقمندان تحصیل در هلند ارائه می‌دهد. دانشگاه صنعتی Delft به عنوان یکی از مراکز آموزشی پیشرو در جهان برای مهندسان، نقش خود را در جامعه به عنوان ارائه دهنده‌ی راه حل‌های تکنولوژیکی می‌داند که جامعه را به طور قابل توجهی در مسیر پایداری و اقتصاد شکوفا هدایت می‌کند.

 

ددلاین درخواست پذیرش برای ترم تابستان1 سپتامبر تا 1 اکتبر (10 شهریور تا 9 مهر)
نهایی کردن ثبت نام و رزرو خوابگاه برای ترم تابستان1 دسامبر (10 آذر)
ددلاین درخواست پذیرش برای ترم زمستان1 مارس تا 1 آوریل (10 اسفند تا 12 فروردین)
نهایی کردن ثبت نام و رزرو خوابگاه برای ترم زمستان1 جولای (10 تیر)

دانشکده ها

Faculties

این دانشگاه دارای 8 دانشکده مختلف است که بسیاری از رشته‌های مهندسی را پوشش می‌دهند و سطح علمی و تحقیقاتی این دانشکده‌ها با برترین دانشگاه های جهان برابری می‌کند. دانشکده‌های دانشگاه Delft عبارتند از:

برخی رشته ها و دوره ها

programs

دانشگاه صنعتی دلفت در هر 3 مقطع کارشناسی، کارشناسی ارشد و دکتری بسیاری از رشته‌های مهندسی را ارائه می‌دهد. تمام دوره‌های کارشناسی ارشد در این دانشگاه و دوره‌های مربوط به مهندسی هوافضا و علوم کاربردی زمین در مقطع کارشناسی به زبان انگلیسی تدریس می‌شوند. به طور کلی 16 دوره در لیسانس و 35 دوره در فوق لیسانس در این دانشگاه به دانشجویان ارائه می‌شوند. تعداد دوره‌ها در مقاطع مختلف به شرح زیر هستند:

حداقل نمرات آزمون های مختلف که برای این دانشگاه نیاز دارید

Grades
IELTS حداقل 6.5
TOEFEL حداقل 90
PTE --
GPA --
GRE --
GMAT --

بورسیه تحصیلی

Scholarships

دانشگاه TU دانشجویان بین المللی را به منظور حمایت مالی از آنها برای پرداخت هزینه‌های تحصیلی و هزینه‌های زندگی تحت پوشش تعدادی بورسیه تحصیلی هلند قرار می‌دهد. عملکرد تحصیلی دانشجویان و وضعیت اقتصادی آنها تاثیر زیادی بر روی موفقیت آنها در برخورداری از بورسیه‌ها دارد.  تعدادی از این بورسیه‌ها عبارتند از:

  • بورسیه ACES
  • بورسیه BeArt-Presets
  • بورسیه بین المللی آینده آموزش
  • بورسیه Justus & Louise van Effen
  • بورسیه QuTech
  • بورسیه هلند

خوابگاه و تغذیه

Accommodation and food

این دانشگاه دارای خوابگاه‌های داخل پردیس نیست و دانشجویان خارجی برای اقامت باید به خوابگاه‌های دانشجویی که این دانشگاه در خارج از محوطه پردیس برای آنها در نظر گرفته است بروند. به طور میانگین هزینه‌ای که دانشجویان برای اسکان خود در شهر دلفت باید در نظر بگیرند حدود 550 تا 700 یورو در ماه است.

لوکیشن و تصاویر دانشگاه

Location

No images found.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *