دانشگاه کافوسکاری ونیز

دانشگاه کافوسکاری ونیز

Ca' Foscari University of Venice

موقعیت:ایتالیا - ونیز
نوع:دولتی
تعداد دانشجویان:15261 نفر
تعداد دانشجویان بین المللی:1166 نفر
سایت دانشگاه
رنکینگ QS
661_670
رتبه در کشور
44
هزینه ویزا
76 یورو
نرخ پذیرش
77%
بورسیه تحصیلی
دارد
خوابگاه/هزینه
دارد/630 یورو در ماه به بالا
زمان فرآیند ویزا
1 تا 3 هفته
مجوز کار
دارد
شهریه
1,900 یورو در سال
مقاطع تحصیلی
دکترا، ارشد، کارشناسی

درباره دانشگاه

Information

دانشگاه کافوسکاری ونیز Ca’ Foscari University of Venice)) در سال 1868 به عنوان کالج سلطنتی در شهر ونیز ایجاد شد. این موسسه جزو اولین دانشگاه های ایتالیا و اروپا بود که تحصیلات عالی را در زمینه تجارت و اقتصاد ارائه می‌کرد. شهر ونیز به دلیل شهرت بین‌المللی خود این دانشگاه را به سمت مطالعه زبان‌های خارجی و ارائه رشته‌های تحصیلی به زبان انگلیسی سوق داد. چرا که این اعتقاد وجود داشت که در دنیای مدرن علاوه بر مهارت در اقتصاد و کارآفرینی باید به چندین زبان هم تسلط داشت.
دانشگاه کافوسکاری ونیز دارای 8 دپارتمان، 23 مرکز دانشگاهی و مدرسه دکتری است که با همکاری هم پروژه‌های تحقیقاتی و بین رشته‌ای را انجام می‌دهند. دانشگاه کافوسکاری بیش از 700 قرارداد همکاری با سایر دانشگاه‌های جهان دارد و به دلیل اعتبار جهانی خود می‌تواند گزینه بسیار مناسبی برای تحصیل در ایتالیا باشد. بر اساس رتبه‌بندی QS در سال 2024 این دانشگاه رتبه 670-661 در جهان را کسب کرده است.

ددلاین دانشگاه کافوسکاری ونیز 22 ژانویه تا 16 فوریه (2 بهمن تا 27 بهمن) اعلام شده است. بنابراین متقاضیان تحصیل در این دانشگاه باید در این بازه زمانی مدارک خود را برای بررسی ارسال کنند. مهلت ارسال مدارک ممکن است بر اساس رشته و مقطع متفاوت باشد. بنابراین پیشنهاد می‌شود دانشجویان سایت دانشگاه را در رشته مورد نظر خود چک کنند.

دانشکده ها

Faculties

دانشگاه کافوسکاری ونیز دارای 8 دپارتمان یا گروه است که رشته‌های آموزشی و تحقیقاتی در آنها ارائه می‌شود. این دپارتمان‌ها عبارتند از:

برخی رشته ها و دوره ها

programs

از زمان تأسیس دانشگاه کافوسکاری این دانشگاه بر روی تحقیقات و ارائه رشته‌های تحصیلی متنوع در زمینه‌های مختلف متمرکز بوده است. در حال حاضر رشته‌های تحصیلی در طیف گسترده و در 7 حوزه زیر برای دانشجویان ارائه می‌شوند:

• هنر و علوم انسانی
• اقتصاد و مدیریت
• مطالعات بین‌المللی
• زبان و فرهنگ
• حفاظت و مدیریت میراث فرهنگی
• حاکمیت عمومی و تغییر اجتماعی
• علم و تکنولوژی

حداقل نمرات آزمون های مختلف که برای این دانشگاه نیاز دارید

Grades
IELTS 5 به بالا
TOEFEL 72 به بالا
PTE --
GPA 2 به بالا
GRE --
GMAT --

بورسیه تحصیلی

Scholarships

دانشگاه کافوسکاری ونیز به دانشجویان در مقاطع مختلف تحصیلی کارشناسی، کارشناسی ارشد و دکتری بورسیه تحصیلی ایتالیا اهدا می‌کند. دریافت این بورسیه‌ها مشروط به شرایط مالی و شایستگی‌های دانشجو خواهد بود.

خوابگاه و تغذیه

Accommodation and food

دانشگاه کافوسکاری دارای دو اقامتگاه در شهر ونیز به نام‌هایCamplus Santa Marta و DoveVivo Campus Venezia است که دانشجویان می‌توانند در آنها اسکان پیدا کنند. همچنین یک خوابگاه جدید در نزدیکی محوطه گروه علوم پایه به زودی برای دانشجویان ایجاد خواهد شد. علاوه بر این خوابگاه‌ها، دانشگاه به دانشجویان و استادان بین‌المللی در اجاره آپارتمان‌های خصوصی نیز کمک خواهد کرد.

لوکیشن و تصاویر دانشگاه

Location

No images found.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *