تحصیل در دانشگاه نووسیبیرسک روسیه

تحصیل در دانشگاه نووسیبیرسک روسیه

دانشگاه نووسیبیرسک روسیه Novosibirsk (NUS) دانشگاهی روسی می باشد که به سال 1959 تاسیس شد. این دانشگاه در فاصله بسیار کمی از شهر Novosibirsk قرار دارد که در حقیقت در جنوب سیبریا و در جهان جدید تحقیقات واقع شده است که حدود 70 آزمایشگاه تحقیقاتی و 50 موسسه تحقیقاتی را در خود جای داده است. بیاد داشته باشید که امکان تحصیل در علوم مختلف و یا ریاضیات برای اشخاص وجود دارد.

علاوه بر تمامی موارد ذکر شده در فوق؛ فرصت کارکردن با متخصصان مدرن برای افراد نیز وجود دارد. بیاد داشته باشید که امکان تحصیل در 15 گرایش مختلف و به زبان انگلیسی برای دانشجویان وجود دارد که از پزشکی عمومی (دکترای فیزیک) تا دوره های زبان روسی خواهد بود. تحصیل پزشکی و دندانپزشکی در روسیه با توجه به مورد تایید واقع شدن این دانشگاه مورد سوال برخی واقع شده است. سرمای زیاد هوا در این شهر یکی از عواملی است که اخیراً تقاضا برای این دانشگاه کاهش یافته است.

شرایط تحصیل در دانشگاه نووسیبیرسک روسیه

NSU یکی از برترین مکان های تحصیلی برای هر شخصی می باشد؛ در واقع این مکان برای افرادی که قصد پزشک شدن را دارند برترین گزینه انتخابی می باشد. علاوه بر این امکان تحصیل در گرایش پزشکی هسته ای برای اشخاص نیز وجود دارد.

در حالی که شهر نووسیبیرسک Novosibirsk به عنوان سومین شهر بزرگ در کشور روسیه می باشد؛ ارزان تر از مسکو و یا St Petersburg از جهت هزینه های زندگی می باشد. علاوه بر این امکان لذت بردن از مزیت های فرهنگی و سفر به شهر رقص باله نیز وجود دارد.

موضوع حمل و نقل در سیبریا نشان می دهد که لینک های بسیاری برای رسیدن به این منطقه وجود دارد. این در حالیست که سیبریا بدلیل زمستان های برفی و یا تابستان های دل انگیز معروف می باشد. ورزش های مرتبط با شنا و ورزش های آبی در دریاچه های بومی از دیگر مزایای این منطقه به حساب خواهد آمد.

تحصیل در دانشگاه نووسیبیرسک روسیه

آمار کلی دانشگاه نووسیبیرسک روسیه

 • کل دنشجویان :7200 / دانشجویان بین المللی:1200
 • دانشکده:9/ دپارتمان:112
 • دانشکده 2800
 • برنامه تحصیل به زبان انگلیسی: 10
 • برنامه های تحقیقی برای دانشجویان بین المللی: 28
 • برنامه های آموزشی بین المللی: 29
 • آزمایشگاه های تحقیقاتی و مجهز به تجهیزات: 70
 • موسسه علمی و تحقیقاتی شعبه RAS سیبریا (برای دانشجویان NSU): 48
 • بیش از 1000 آزمایشگاه علمی و تحقیقی که از تجهیزات پیشرفته ای استفاده می نمایند.
 • بیش از 1000 دانشجوی بین المللی از 37 کشور
 • 72 برنامه کارشناسی ارشد به زبان روسی
 • 15 برنامه کارشناسی ارشد به زبان انگلیسی
 • 3 برنامه دکترا به زبان انگلیسی
 • 28 برنامه کارآموزی برای دانشجویان بین المللی
 • 29 برنامه بین المللی
 • 132 برنامه برای 29 کشور

دانشگاه دولتی نووسیبیرسک Novosibirsk در Akademgorodok واقع شده است که به عنوان یک منطقه منحصر به فرد در نظر گرفته می شود که تمرکز اصلی آن بر علوم؛ آموزش و دانش تجاری می باشد. دانشجویان NSU قادر به شرکت در فعالیت های تحقیقاتی و کارهای تحقیقی مرتبط با موسسه علمی و آموزشی NSU نیز می باشند. بخاطر داشته باشید که این موسسه به سال 1959 تاسیس شد. در حال حاضر دانشگاه Novosibirsk از مدرسه عالی (مدرسه فیزیک و ریاضیات) و کالج برتر؛ 13 ساختمان؛ دپارتمان تحصیل در مقطع کارشناسی ارشد؛ مدرسه اساتید، موسسه فنی و حرفه ای و دپارتمان تحقیقاتی تشکیل شده است. مشاورین موسسه حقوقی برگزیده اصطهباناتی می توانند به شما جهت تحصیل در روسیه راهنمایی کنند.

این دانشگاه در مرکز علمی  Novosibirsk؛ Akademgorodok و یا جایی که تحقیقات علمی صورت می گیرد واقع شده است. بخاطر داشته باشید که دانشجویان NUS قادر به انجام تحقیقات در حین تحصیل می باشند و امکان انجام تحقیق پس از پایان دوره تحصیلی برای آنان وجود دارد.

از زمان تاسیس این دانشگاه با هدف آموزش تخصصی برای یادگیری علوم؛ آموزش و یا علوم صنعتی به صورت فشرده وارد عرصه کار شد. سیستم به کار رفته شده یک عامل کلیدی برای توسعه روابط علوم و آموزش بود. بیاد داشته باشید که مدل های بکار رفته شده به صورت موفقیت آمیز و اجرایی همکاری هایی با بخش های تجاری دارند. NSU با بسیاری از مراکز تحقیقاتی؛ آزمایشگاه ها و مراکز آکادمی و به صورت جهانی در ارتباط می باشد که رهبر آن را رئیسان بخش IT و یا دیگر مناطق نظیر: Intel, HP, Parallels و … تشکیل خواهند داد.

بیاد داشته باشید که حدود 80 درصد از اعضای دانشکده NSU در مراکز علمی مشغول به کار می باشند کسانی که سوابق تحصیلی درخشانی در مدارس علمی و یا تدریس دانشجویان به صورت خصوصی دارند. آزمایشگاه های تحقیقاتی مربوط به NSU؛ تحقیقات گوشه ای خود را در مرزهای دانش بشری گسترانیده اند. جهت اطلاع از شرایط تحصیل در روسیه به زبان انگلیسی با کارشناسان موسسه تماس حاصل فرمایید.

تجهیزات پیشرفته در NSU منجر به راه اندازی سیستم های ماهواره ای برای راهیابی شده است و علاوه بر این سیستم های وضعیت شناسی روسی جهانی را راه اندازی کرده است. سیستم های لیزر تقاضای بسیاری در بازارهای روسی و یا جای جای جهان خواهند داشت. علاوه بر این NSU فناوری های مرتبط با نانو خود را در تمامی گوی ها نظیر: برق؛ فناوری های زیست شیمیایی و پزشکی؛ سیستم های لیزری؛ پرتو درمانی های خلاقانه و درمان سرطان؛ طراحی ملکولی و خلق مجدد مواد باطله نیز گسترانیده است.

چرا دانشگاه نووسیبیرسک NSU ؟

علوم حقیقی

دانشگاه دولتی Novosibirsk در مرکز علمی و تحقیقاتی معروفی نظیر: Akademgorodok واقع شده است. حدود 80 درصد از اعضای این دانشکده دانشمندان متعلق به سیبریا (از شعب آکادمی علوم روسیه) می باشند. این درحالیست که آموزش در این موسسه ارتباطات نزدیکی با موفقیت های علمی نیز خواهد داشت.

عدم اتلاف زندگی و اوقات در ترافیک

دسترسی به تمامی امکانات موجود در این دانشگاه از طریق راه رفتن امکان پذیر می باشد که مواردی نظیر: خوابگاه؛ مراکز ورزشی؛ استادیوم؛ 35 موسسه علمی را در بر خواهد گرفت.

هزینه های زندگی مقرون به صرفه در سیبریا

براساس آمار گرفته شده از QS؛ دانشگاه دولتی Novosibirsk به عنوان دومین دانشگاه برتر کشور روسیه در نظر گرفته می شود. این در حالیست که هزینه های زندگی و تحصیل در این کشور نسبت به مسکو و یا StPetersburg بسیار مقرون به صرفه می باشد.

عملکرد به عنوان یک شهر بزرگ

Akademgorodok در 30 کیلومتری Novosibirsk واقع شده است. این امر به معنای عدم مزیت وسیع بودن یک شهر نمی باشد چرا که مواردی نظیر: سروصدا و یا آلودگی را در بر دارد اما در کنار آن مزیت هایی نظیر: وجود تئاترهای بسیار بزرگ در روسیه و یا گروه تئاتر را در بر دارد.

همکاران و مشاورین موسسه حقوقی برگزیده اصطهباناتی می توانند به شما جهت تحصیل در دانشگاه های پزشکی روسیه راهنمایی و مشاوره دهند.

ویدئو و فیلم دانشگاه نووسیبیرسک روسیه

در این قسمت فیلم کوتاهی از دانشگاه نووسیبیرسک روسیه را می توانید مشاهده فرمایید.

مقالات مرتبط

ثبت درخواست مشاوره فوری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شرایط و مزایای ویزای کار

پیشنهادات فوق العاده

پیشنهادات فوق العاده

پیشنهادات فوق العاده

پیشنهادات فوق العاده