اعزام دانشجو به استرالیا

تحصیل و اعزام دانشجو به استرالیا

آیا شما هم قصد تحصیل و اعزام دانشجو به استرالیا را در سر دارید؟ هیچ جای تعجب نیست که استرالیا یکی از مشهورترین مقاصد برای تحصیل باشد. موسسه حقوقی برگزیده اصطهباناتی (توسعه گران مهر) آماده ارائه مشاوره و اخذ پذیرش از همه مقاطع کشور استرالیا و نیوزلند را دارد.

زمانی که به کشور استرالیا می نگرید چه مواردی به ذهن شما خطور خواهد کرد؟ قطعا سواحل ماسه ای، اقیانوس های عمیق، قوطی های نوشیدنی و باربیکوها مسائلی هستند که در ذهن شما متجلی خواهند شد. این درحالیست که موجودات عجیب و غریب و مرموز ( که برخی از آنان سمی می باشند و منجر به مرگ می شوند ) در این کشور بسیار یافت خواهد شد. ناگفته نماند که طرفداران ورزش های مختلف در این کشور به وفور مشاهده خواهد شد.

دلایل و مدارک بسیاری نشان دهنده صحت این امر ( شهرت کشور استرالیا ) خواهد بود. دو ساحل بسیار زیبا در کشور استرالیا که موجب شهرت این کشور شده اند، سواحل 80 مایلی و 90 مایلی (و 10683 ساحل کوچکتر در سرزمین اصلی )  خواهند بود. مردمان استرالیا و بویژه دانشجویان قادر به لذت بردن از خوردن نوشیدنی ها در آخر هفته، هوای گرم و آفتابی سواحل و غذاهای ساحلی خواهند بود. به راستی که تمامی موارد ذکر شده تنها جزئی از جاذبه های این شهر می باشد. ناگفته نماند که سیستم های آموزش عالی جهت تحصیل و اعزام دانشجو به استرالیا از دیگر موارد شهرت این شهر به حساب خواهد آمد.

وکلای مجرب ما در موسسه حقوقی برگزیده اصطهباناتی (توسعه گران مهر) تهران و شیراز میتوانند به شما در اخذ پذیرش تحصیل در استرالیا از دانشگاه های مورد تایید وزارت علوم ایران برای افرادی که تمایل به تحصیل و اعزام دانشجو به استرالیا کمک کنند. همچنین متقاضیان جهت کسب مشاوره در زمینه شرایط اعزام دانشجو به استرالیا به صورت تضمینی می توانند به مشاورین موسسه تماس حاصل فرمایند.

شرایط تحصیل و اعزام دانشجو به استرالیا

بسیاری افراد جهت مهاجرت به استرالیا معمولا از طریق تحصیل و اعزام دانشجو به استرالیا اقدام می کنند، که پس از اخذ اقامت تحصیلی و اخذ پذیرش تحصیل در استرالیا نسبت به اخذ تابعیت یا شهروندی استرالیا میتوانند اقدام کنند، البته شایان ذکر است این روش یکی از روش های مهاجرت به استرالیا می باشد روش های دیگر نظیر ویزای کار در استرالیا و سرمایه گذاری در استرالیا نیز وجود دارند. تابعیت و اقامت استرالیا از طریق تولد فرزند در استرالیا از این قاعده در این کشور وجود ندارد. البته دارای شرایط خاصی است.

تحصیل و اعزام دانشجو به استرالیا

دانشگاه های استرالیا

تنها دانشگاه های ایالت متحده آمریکا و انگلستان در رتبه 100 دانشگاه برتر جهان و در رتبه بندی دانشگاه های جهانی QS قرار دارند. این در حالیست که این دانشگاه ها جمعیت کثیری را در خود جای داده اند. لذا برای کسب اطلاعات بیش تر در خصوص دانشگاه های استرالیا و شرایط تحصیل و اعزام دانشجو به استرالیا این مقاله را مطالعه نمایید.

باید بدانید که تعداد هفت تا از دانشگاه های استرالیا هم در رتبه 100 دانشگاه برتر جهان قرار گرفته اند. این درحالیست که تعداد 33 تا از دانشگاه های استرالیا خصوصیت دانشگاه های بین المللی را به خود اختصاص داده اند. اغلب دانشگاه های استرالیا عنوان بین المللی را به خود اختصاص داده اند و هر ساله پذیرای دانشجویان بین المللی بسیاری می باشند.

پذیرای گرم از دانشجویان بین المللی، عنوان بین المللی بودن، سطح کیفیت زندگی بسیار عالی، همگی استرالیا را به بهترین مکان و مقصد برای تحصیل و زندگی مبدل ساخته اند.

اگر شما تحصیل و اعزام دانشجو به استرالیا را انتخاب کرده اید، شما قادر به کشف مناظر طبیعی بسیار زیبا خواهید بود. زندگی در کشور استرالیا به معنای زندگی کردن در محیطی مدرن خواهد بود. این درحالیست که کیفیت زندگی بسیار عالی، جوی دوستانه و دیگر مزیت های چشمگیری در این کشور مشاهده می شود. سواحل آفتابی بسیار زیبا از دیگر جاذبه های این شهر می باشند چرا که روزهای بسیار عالی را برای افراد می سازند.

شهرهای دانشجویی استرالیا

برترین شهرهای دانشجویی استرالیا

شهر Sydney ( سیدنی )

سیدنی به عنوان یکی از بزرگترین شهرهای کشور استرالیا شناخته می شود، از دلایل جذب گردشگران به این منطقه سواحل بسیار زیبا، موج سواری، وجود انواع نوشیدنی ها، وجود سایه در کنار سواحل و … خواهد بود. ناگفته نماند که شهر سیدنی به عنوان خانه اپرا در نظر گرفته می شود و از نظر نحوه زندگی مردمان بسیار معروف می باشد. این در حالیست که بسیاری از شهرهای زیبا و بزرگ این کشور شب های بسیار زیبا را در اختیار افراد قرار می دهند. شهرهایی که ویژگی های غیر متعارف بودن، خلاقیت و ابتکار را به خود اختصاص داده اند. شهرهایی که در اینجا معرفی شده اند، از برترین شهرها جهت تحصیل و اعزام دانشجو به استرالیا می باشند.

باید بدانید که دانشگاه های برتر استرالیا که در شهر سیدنی قرار گرفته اند، امکانات آموزشی بسیاری را در اختیار افراد قرار می دهند. به علاوه دو دانشگاه معتبر نظیر : دانشگاه سیدنی (رتبه 45 جهانی) و دانشگاه ولز جدید (رتبه 46 جهان – دانشگاهی که همکاری های نزدیکی با دانشگاه های استرالیا و دانشگاه های کوئیزلند دارد) در استرالیا قرار گرفته اند. این درحالیست که دیگر موسسات عالی رتبه نظیر : دانشگاه Macquarie، دانشگاه فناوری سیدنی و دانشگاه غرب سیدنی در این شهر واقع شده اند.

شهر Melbourne ( ملبورن )

شهر ملبورن به عنوان پایتخت کشور استرالیا شناخته می شود. ملبرون شهری چند فرهنگه می باشد. شهر ملبرون برای برخی از افراد به مانند سن فرانسیسکو و یا لس آنجلس خواهد بود. در این شهر دوستداران و طرفداران ورزش های مختلف دیده می شود، لذا به شما پیشنهاد می شود که شب های شگفت انگیز این شهر را از دست ندهید. ناگفته نماند که شهرهای استرالیا بهترین معماری های جهان را به خود اختصاص داده اند. این شهر یکی شاید یکی از برترین شهرها برای تحصیل و اعزام دانشجو به استرالیا باشد.

دانشگاه های موجود در شهر ملبورن دو تا از موسسات رتبه بالا نظیر : دانشگاه ملبرون ( رتبه 42 جهانی ) و دانشگاه Monash ( رتبه 67 ) و موسسات فناوری ملبورن ( رتبه 273 ) دانشگاه Deakin ( رتبه 324 )، دانشگاه La trobe ( رتبه 394) و دانشگاه فناوری Swinburne ( رتبه 550-501 ) را در خود جای داده اند.

Brisbane شهر بریسبن

این شهر سومین شهر بزرگ در کشور استرالیا می باشد که از نظر وجود مردمان مهمان دوست شهرت بسیاری دارد. باید بدانید که اخلاق دوستانه تنها عامل شهرت این شهر نیست چرا که موسیقی های زنده، ازیاد موسسات و کلاس های فرهنگی و امکان دسترسی به سواحل بسیار زیبا از دیگر جاذبه های این شهر به حساب خواهند آمد.

در میان دانشگاه های Brisbane، دانشگاه Queensland ( Brisbane به عنوان پایتخت منطقه Queensland شناخته می شود ) در رتبه 46 دانشگاه های جهانی QS قرار گرفته است.دیگر موسسات رتبه بالا در این شهر مواردی نظیر : دانشگاه فناوری Queensland و دانشگاه Griffith را در بر خواهند گرفت.

Perth شهر پرت

اگر شما به دنبال آرامش و آرامش یافتن هستید باید بدانید که شهر پرت بهترین گزینه انتخابی برای شما خواهد بود. چرا که شهرPerth  تنها شهر موجود در غرب سواحل استرالیا می باشد، شهری که سواحل بسیار آرام و زیبایی های شگفت انگیزی را در خود جای داده است. این شهر به تنهایی آرام و به دور از هرگونه شلوغی خواهد بود. باید بدانید که کافه ها، پارک ها، سواحل بسیار آرام و پارتی های شبانه بسیاری در شهر پرت Perth یافت خواهد شد، مواردی که این شهر را به یک بهشت واقعی تبدیل کرده اند.

دانشگاه های شهر Perth مواردی نظیر : دانشگاه غربی استرالیا، دانشگاه Curtin و دانشگاه Murdoch را در بر خواهند گرفت. این درحالیست که شهر Perth یکی از دو دانشگاه خصوصی این کشور نظیر : دانشگاه Notre Dame را در خود جای داده است.

Adelaide شهر آدلاید

این شهر در مرکز کشور استرالیا واقع شده است. شهر آدلاید به عنوان پایتخت منطقه جنوبی استرالیا در نظر گرفته می شود. همانند تمامی شهرهایی که در اینجا فهرست شده است، Adelaide شهری ساحلی می باشد که پرتو نورهای آبی و طلایی که از خصوصیات سواحل استرالیا به حساب می آید در آن مشاهده می شود. گیاهان سبز و شاداب این منطقه را به یک تاکستان بسیار سرسبز تبدیل کرده است.

هیچ جای تعجب نیست که این شهر به عنوان شهر دوستداران غذا و نوشیدنی های متنوع در نظر گرفته شود. چرا که این امر در محافظت و نگهداری از مناظر و منابع طبیعی تجلی خواهد یافت. همانطور که قبلا هم گفته شد در این شهر دوستداران طبیعت و حیات وحش بسیاری یافت خواهد شد. درمیان دانشگاه های موجود در شهر Adelaide، دانشگاه Adelaide برترین رتبه جهانی را به خود اختصاص داده است. ناگفته نماند که دانشگاه جنوب استرالیا و دانشگاه Flinders در این منطقه واقع شده اند.

شرایط اخذ پذیرش از دانشگاه استرالیا و هزینه ها

هیچگونه سیستم فدرالی و یا دولتی در فرایند درخواست دانشجویان بین المللی جهت پذیرش در دانشگاه های استرالیا دخیل نخواهد بود. لذا جهت انجام این فرایند شما ملزم به درخواست مستقیم به دانشگاه مورد نظر خواهید بود. ناگفته نماند که تحقق این امر و پرداخت هزینه ها به صورت آنلاین امکان پذیر خواهد بود.

از شرایط تحصیل و اعزام دانشجو به استرالیا این که ؛ شهریه دانشگاه های استرالیا مطمئناً ارزان نمی باشند چرا که متوسط مبلغ شهریه برای دانشجویان بین المللی برای تحصیل و اعزام دانشجو به استرالیا بیش از 10500 دلار آمریکا خواهد بود. این مبلغ شهریه از دانشگاهی به دانشگاه دیگر متفاوت می باشد و تا حد زیادی بستگی به گرایش انتخابی شما خواهد داشت. معمولا مبلغ شهریه دانشجویان گرایش علوم انسانی کمتر از گرایش های پزشکی خواهد بود. اگر مبحث مبلغ شهریه بسیار مد نظر می باشد لذا از شما انتظار می رود که دامنه تحقیقات خود را گسترده تر نمایید. تحصیل پزشکی و دندانپزشکی در استرالیا طرفداران زیادی دارد.

شرایط اخذ ویزای دانشجویی استرالیا

از مسائل مهم تحصیل و اعزام دانشجو به استرالیا مسئله ویزا می باشد، ویزای دانشجویی کشور استرالیا تا حد بسیاری بستگی به گرایش تحصیلی شما خواهد داشت. جهت اخذ مدرک کارشناسی (یا مدرک کارشناسی ارشد) در استرالیا شما ملزم به اخذ ویزای دانشجویی موقت ( از شعبه فرعی 573 ) خواهید بود.اگر شما قصد تحصیل در مقطع کارشناسی ارشد و یا دکتری را در سر دارید شما ملزم به اخذ ویزای دانشجویی از بخش تحقیقات ویزای دانشجویان کارشناسی ارشد ( شعبه 574 ) خواهید بود.

 این فرایند تا حد زیادی بستگی به ارزیابی سطح شهروندان کشور شما خواهد داشت. برای مثال دانشجویان متعلق به کشور نیوزیلند در طبقه دانشجویان بین المللی قرار ندارند به همین خاطر جهت تحصیل در استرالیا به ویزای دانشجویی نیاز نخواهند داشت.

در حال حاضر فرایند درخواست ویزا برای کسانی که واجد شرایط می باشند امکان پذیر است. (کسانی که قصد تحصیل آموزش عالی و اخذ دیپلم پیشرفته، اخذ مدرک کارشناسی و یا کارشناسی ارشد را در سر دارند). اگر شما شرایط اخذ ویزای دانشجویی را دارید، سطح شما به صورت تخصصی مورد ارزیابی قرار نخواهد گرفت لذا دانشجویانی که واجد شرایط هستند به صورت خودکار تمامی ریسک ها توسط ساختمان خطرات مهاجرت برایشان به حداقل خواهد رسید. از شرایط تحصیل و اعزام دانشجو به استرالیا این است که دانشجویان واجد شرایط ملزم به ارائه مدارک کمتری جهت درخواست اخذ ویزای دانشجویی خواهند بود.

شرایط اخذ بورسیه تحصیلی بسیار سخت می باشد و متقاضی بایستی از دانشگاه های درجه یک در کشور خود فارغ التحصیل شده باشد و علاوه بر داشتن معدل بالا تحقیقاتی زیادی نیز داشته باشد. دقت فرمایید که بورس در مقطع کارشناسی و ارشد در حد محدود بوده و بورسها قالبا در مقطع دکتری ارائه داده می شود.

 ناگفته نماند که شما به عنوان یک داوطلب موقت اما حقیقی ( GTE ) و به قصد تحصیل در استرالیا وارد این کشور می شوید. به همین منظور شما ملزم به شرکت در مصاحبه در سفارت استرالیا خواهید بود.

شرایط اخذ ویزای دانشجویی استرالیا

در ذیل فهرستی از شرایط مورد نیاز جهت اخذ ویزای دانشجویی ذکر شده است.

 اخذ ویزای استرالیا برای دانشجویان در وحله اول به معنای پذیرش در دوره ها که در موسسه ثبت دوره ها صورت می گیرد خواهد بود. جهت انجام این فرایند شما به یک کد آنلاین و یک کپی از تاییدیه ی ثبت نام و یا نامه ای جهت اثبات این امر نیاز خواهید داشت. پس از آن شما قادر به تغییر دوره های خود اما در همان سطح خواهید بود. ناگفته نماند که امکان درخواست جهت اخذ ویزای جدید برای شما وجود خواهد داشت.

اثبات تمکن مالی استرالیا

دانشجویانی که در سطح 1 قرار دارند ملزم به اثبات تمکن مالی خود خواهند بود. این درحالیست که دانشجویان دیگر سطح ها ملزم به اثبات دراختیار داشتن حداقل پول جهت پوشش دهی هزینه زندگی در استرالیا در سال اول ماندن خود خواهند بود. در در حال حاضر این مبلغ پیشنهادی حدود 18610 دلار استرالیا (به اضافه مبلغ شهریه) که معادل با 13000 دلار آمریکا می باشد خواهد بود. ناگفته نماند که هزینه اقامت شما از کل هزینه های پرداختی به دانشگاه کسر خواهد شد. اگر شما تمامی بودجه را دریافت کرده اید شما ملزم به اثبات آن خواهید بود.

بررسی پزشکی بیمه سلامت جهت ویزای دانشجویی استرالیا

شما ملزم به بررسی پزشکی و یا رادیولوژی به منظور اثبات سلامتی کامل خود خواهید بود. اگر از شما بررسی پزشکی خواسته شده است شما ملزم به مراجعه کردن به پزشکی که توسط ساختمان مهاجرت استرالیا تعیین می گردد خواهید بود.

همچنین شما موظف به خرید پاکت سلامت دانشجویان خارجی ( OSHC ) مگر اینکه شما بلژیکی، نروژی و یا استرالیای باشید خواهید بود. ناگفته نماند که شما قادر به تهیه کردن این پاکت از دانشگاه و یا پنج ساختمان تایید کننده به صورت مستقیم خواهید بود. این پنج ساختمان مواردی نظیر : مدیریت سلامت استرالیا، BUPA استرالیا، Medibank خصوصی، OSHC جهانی و دسته OSHC را در بر خواهد گرفت. مبلغ پرداختی جهت اخذ این بیمه حدود 437 دلار استرالیا برای یک فرد و برای یکسال خواهد بود، مبلغی که معادل با 300 دلار آمریکا می باشد.

اثبات مهارت های زبانی

اثبات مهارت های زبان انگلیسی برای افرادی که غیر انگلیسی می باشند ضروری خواهد بود، آزمونی که توسط دانشگاه ها و برای داوطلبان سطح 1و2 برگزار خواهد شد. داوطلبان سطح 3و 4 ملزم به اثبات مهارت های زبانی خود از طریق شرکت در آزمون های تعیین شده خواهند بود. ( این آزمون در ساختمان مهاجرت استرالیایی و وب سایت شهروندان واجد شرایط شرکت در آزمون خواهد بود ). نمره دریافتی شما بستگی به دوره های کامل، تحصیل در دوره مقدماتی و یا ثبت نام در دوره های فشرده مقدماتی زبان برای دانشجویان خارجی ( ELICOS ) خواهد داشت. دوره هایی که تکمیل آن حدود 30 هفته به طول می انجامد. زبان تحصیل در استرالیا به انگلیسی می باشد و تحصیل بدون مدرک زبان مقدور نمی باشد.

بررسی سوابق کیفری جهت اخذ ویزای دانشجویی استرالیا

شما ملزم به اثبات عدم هر گونه سوابق کیفری به اداره پلیس خواهید بود. به علاوه حال فعلی و گذشته شما به دلیل عدم شرکت در فعالیت های مجرمانه و یا تحریک شدن توسط اشخاص مجرم مورد ارزیابی قرار خواهد گرفت. جهت اثبات این امر شما ملزم به اخذ اظهارنامه ای از اداره پلیس به دلیل دور بودن از هر نوع سوابق کیفری خواهید بود. به علاوه میزان صداقت شما توسط دولت استرالیا مورد بررسی و ارزیابی قرار خواهد گرفت.

شرایط درخواست ویزای دانشجویی استرالیا

دانشجویان سطح 1 ملزم به دادن درخواست به صورت آنلاین و یا به صورت شخصی خواهند بود. این درحالیست که در وحله اول دانشجویان سطح 4-2 ملزم به پست کردن مدارک مورد نیاز به سفارت استرالیا خواهند بود.

شما ملزم به ارسال تمامی موارد ذکر شده در فوق و تکمیل فرم A157 ، ارائه چهار عکس گذرنامه ای و اثبات سوابق تحصیلی خود خواهید بود. ناگفته نماند که تمامی مدارک بایستی به انگلیسی ترجمه گردند. به علاوه این درخواست نبایستی بیش از 124 روز ( حدود 4 ماه ) و قبل از شروع دوره ها به طول بیانجامد. همچنین حضور شما جهت شرکت در مصاحبه اداره بومی ویزا ضروری خواهد بود.

اگر شما به کار کردن نیمه وقت در حین تحصیل و اعزام دانشجو به استرالیا علاقه مندید، با در دست داشتن این ویزا شما قادر به کارکردن خواهید بود. چرا که شما قادر به کار کردن 40 ساعت در دو هفته ( در طول ترم و در اوقات فراغت ) خواهید بود. ناگفته نماند که در اوایل دوره ها شما قادر به کار کردن در حین تحصیل نخواهید بود.

در نهایت موسسه حقوقی توسعه گران مهر از بهترین موسسات حقوقی و اعزام دانشجو با نام ثبت شده ساختار پژوهش امید، پاسخگوی تلفنی و حضوری شما دوست و هموطن عزیز متقاضی تحصیل و اعزام دانشجو به استرالیا و دیگر کشورهای اروپائی و آمریکائی است و کلیه امور مربوط به پذیرش و اخذ ویزا جهت ورود به کشور استرالیا را در کمتر از 6 ماه با گارانتی و تضمین کامل انجام میدهد. تقاضا داریم با توجه به آنکه بسیاری از موسسات، بدون مجوز رسمی اقدام جهت اخذ ویزا برای افراد مینمایند و متاسفانه مسائل بسیاری اهم از بی اعتمادی نسبت به صحت خدمات، حقایق گفتار، انجام قول ها صورت میگیرد، قبل از هر گونه اقدامی و منعقد کردن قرارداد با موسسات از دارا بودن مجوز رسمی برای انجام امور اعزام دانشجو به دیگر کشور ها، از سوی وزارت علوم و فناوری اطمینان حاصل فرمایید.

[sc_fs_multi_faq headline-0=”h2″ question-0=”1- بهترین شهرهای استرالیا جهت اعزام دانشجو کدامند؟” answer-0=”شهرهای سیدنی، ملبورن، بریزبن، پرت، آدلاید و غیره” image-0=”” headline-1=”h2″ question-1=”2- مدارک لازم جهت اعزام دانشجو به استرالیا چیست؟” answer-1=”مدرک دیپلم و پیش دانشگاهی به همراه ریزنمرات، الزامات زبان مورد تایید دانشگاه مورد نظر، گواهی تمکن مالی، گواهی عدم سوء پیشینه و غیره” image-1=”” headline-2=”h2″ question-2=”3- در استرالیا دانشجویان کار حین تحصیل دارند؟” answer-2=”بله، استرالیا از گران ترین کشورهای دنیاست و به دانشجویان اجازه داده می شود که جهت تامین بخشی از هزینه های خود به کار دانشجویی بپردازند.” image-2=”” headline-3=”h2″ question-3=”4- آیا جهت تحصیل در استرایا و اعزام دانشجو به این کشور، داشتن مدرک زبان الزامی است؟” answer-3=”بله، جهت تحصیل به زبان انگلیسی داشتن مدرک زبان الزامی است. اما دانشگاه های مختلف مدارک و نمرات مختلفی را مورد تایید دارند. بنابراین قبل از اخذ پذیرش از مدرک مورد نیاز دانشگاه مقصد مطمئن شوید.” image-3=”” headline-4=”h2″ question-4=”5- جهت اعزام دانشجو به استرالیا به چه میزان تمکن مالی احتیاج است؟” answer-4=”جهت تحصیل در استرالیا به 20,000 دلار جهت اثبات تمکن مالی نیاز است.” image-4=”” headline-5=”h2″ question-5=”6- جهت تحصیل در استرالیا، امکا اخذ ویزای همراه وجود دارد؟” answer-5=”بله، دانشجویان بین المللی می توانند در طول تحصیل همسر و فرزندان زیر 18 سال خود را به همراه داشته باشند.” image-5=”” headline-6=”h2″ question-6=”7- آیا دانشگاه های جت اعزام دانشجویان رشته های پزشکی مورد تایید ایران هستند؟” answer-6=”بله، تعداد زیادی از دانشگاه های استرالیا مورد تایید وزارت بهداشت ایران هستند.” image-6=”” headline-7=”h2″ question-7=”8- بهترین دانشگاه ها جهت اعزام دانشجو به استرالیا کدامند؟” answer-7=”دانشگاه ملبورن، دانشگاه ملی استرالیا، دانشگاه کوئیزلند، دانشگاه نیوساوث ولز، دانشگاه موناش، دانشگاه سیدنی و غیره” image-7=”” headline-8=”h2″ question-8=”9- مدت زمان اخذ ویزای دانشجویی استرالیا چقدر است؟” answer-8=”بررسی مدارک و اعلام نتیجه جهت اخذ ویزای دانشجویی استرالیا چهار هفته به طول می انجامد.” image-8=”” headline-9=”h2″ question-9=”10- شرایط اقامت پس ازتحصیل در استرالیا چگونه است؟” answer-9=”فارغ التحصیلان در استرالیا اجازه دارند که تا 18 ماه در این کشور اقامت کرده و به جستجوی کار بپردازند و در صورت یافتن کار با اخذ ویزای کاری اقامت خود را تمدید نمایند.” image-9=”” headline-10=”h2″ question-10=”11- تحصیل در کشور استرالیا رایگان می باشد؟” answer-10=”خیر، جهت تحصیل در استرالیا دانشجویان موظف به پرداخت شهریه هستند، مگر اینکه موفق به اخذ بورسیه تحصیلی شده باشند.” image-10=”” count=”11″ html=”true” css_class=””]

مقالات مرتبط

ثبت درخواست مشاوره فوری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شرایط و مزایای ویزای کار

پیشنهادات فوق العاده

پیشنهادات فوق العاده

پیشنهادات فوق العاده

پیشنهادات فوق العاده