اعزام دانشجو به کانادا

اعزام دانشجو به کانادا

[sc_fs_multi_faq headline-0=”h2″ question-0=”مزایای اعزام دانشجو به کانادا چیست؟” answer-0=”امکان تحصیل به زبان انگلیسی، امکان کار حین تحصیل، سیستم آموزشی پیشرفته، دانشگاه های معتبر، تحصیل در کشوری مدرن و غیره” image-0=”” headline-1=”h2″ question-1=”آیا داشتن تمکن مالی جهت اعزام دانشجو به کانادا الزامی است؟” answer-1=”بله، داشتن تمکن مالی جهت اثبات تامین هزینه های تحصیل و زندگی در کانادا، از الزامات است.” image-1=”” headline-2=”h2″ question-2=”آیا جهت اعزام دانشجو به کاناد به مدرک زبان نیاز است؟” answer-2=”بله، زبان تحصیل در کانادا انگلیسی و فرانسوی است و داشتن مدرک زبان یکی از این دو زبان الزامی است.” image-2=”” headline-3=”h2″ question-3=”مدارک لازم جهت اخذ پذیرش و اعزام دانشجو به کانادا چیست؟” answer-3=”رزومه یا سی وی، ترجمه مدارک ذکر شده در سی وی، انگیزه نامه، مدرک زبان، توصیه نامه اساتید و غیره” image-3=”” headline-4=”h2″ question-4=” هزینه تحصیل پس از اعزام دانشجو به کانادا چه میزان است؟” answer-4=” شهریه دانشگاه ها در کانادا بسته به رشته و مقطع تحصیلی به طور میانگین 12,000 تا 20,000 دلار کانادا است.” image-4=”” headline-5=”h2″ question-5=”هزینه ماهیانه زندگی دانشجویی پس از اعزام دانشجو به کانادا چقئر است؟” answer-5=” به طور میانگین 500 تا 800 دلار کانادا جهت تامین هزینه زندگی دانشجویی در این کشورنیاز است. ” image-5=”” headline-6=”h2″ question-6=” بهترین دانشگاه های جهت اعزام دانشجویان به کانادا کدامند؟” answer-6=”دانشگاه تورنتو، دانشگاه بریتیش کلمبیا، دانشگاه آلبرتا، دانشگاه مک گیل، دانشگاه کالگری، دانشگاه مک مستر و غیره” image-6=”” headline-7=”h2″ question-7=”پس از اعزام دانشجو به کانادا، امکان اخذ بورسیه تحصیلی وجود دارد؟” answer-7=”بله، ولی برای دانشجویان بین المللی بسیار محدود و رقابتی است و عمدتا جهت تحصیلات تکمیلی ارائه می شود.” image-7=”” headline-8=”h2″ question-8=”آیا در اعزام دانشجو به کانادا، امکان اخذ ویزای همراه وجود دارد؟” answer-8=”بله، متقاضیان می توانند جهت همسر و فرزندان زیر 18 سال خود، درخواست ویزای همراه کنند.” image-8=”” headline-9=”h2″ question-9=”آیا امکان اخذ اقامت دائم کانادا پس از اعزام دانشجو به این کشور وجود دارد؟” answer-9=”بله، پس از فارغ التحصیلی و یافتن کار و پرداخت مالیات به مدت سه سال، این امکان وجود خواهد داشت.” image-9=”” headline-10=”h2″ question-10=”بهترین سن برای اعزام دانشجو به کانادا چه سنی است؟” answer-10=”بهترین سن جهت تحصیل در کانادا 18 تا 32 سال است.” image-10=”” count=”11″ html=”true” css_class=””]اعزام دانشجو به کانادا ؛ تحصیل با توجه به تجربه قبلی و ذهنی توانگر، افق انتخاب شما را گسترده تر می سازد و موجب صعود شما به تحصیلات عالی تر می شود اما همه ی این ها بستگی به این دارد که شما چه کشوری را انتخاب می کنید. چرا که زندگی در حال تغییر است. کانادا یکی از کشورهای مشهور برای انتخاب بی چون و چرا می باشد چرا که دانشگاه های کانادا کلاس های جهانی را به شما پیشنهاد می کنند. کانادا با داشتن 12 دانشگاه مطرح و با سطح علمی بالا، که در آن ها آموزش عالی ارائه می گردد  جز 200 دانشگاه برتر جهان قرار گرفته است.

تحصیل و اعزام دانشجو به کانادا فواید بسیاری دارد این فواید عبارتند از : شهریه مقرون به صرفه، فرصت کار در حین تحصیل یا یک سال بعد از فارغ التحصیلی و فرصت یک زندگی زیبا و متنوع در کشور. موسسه حقوقی توسعه گران مهر شیراز از موسسات اعزام دانشجو با نام ثبت شده ساختار پژوهش امید، راه ورود و اعزام دانشجو به کانادا را برای شما فراهم نموده است. تحصیل و اعزام دانشجو به کانادا یکی از بهترین و سریع ترین راه های مهاجرت به کانادا می باشد، این روش در کنار روش اخذ ویزای کار یا اسکیل ورکر کانادا و همچنین سرمایه گذاری در این کشور می باشد. روش های دیگری مثل تولد فرزند و بچه دار شدن در کانادا موجب اخذ اقامت این کشور برای والدین نمی شوند.

شرایط اعزام دانشجو به کانادا

ایالت متحده، کانادا را به عنوان بهترین مکان برای زندگی معرفی می کند (شاید بتوان گفت کانادا بهترین کشور برای مهاجرت باشد) و از این کشور به دلیل سطح اموزش عالی، در امد ملی و کیفیت بالای زندگی تقدیر می کند. اعزام دانشجو به کانادا امکان یادگیری یک یا دو زبان جدید، باتوجه به اینکه کانادا دو زبان رسمی انگلیسی و فرانسوی را دارد برای شما فراهم می کند.

اعزام دانشجو به کانادا

مطمئناً بسیاری از شما کشور کانادا را با توجه به عوامل متعددی که در ذهن دارید انتخاب کرده اید چرا که مزایای اصلی ان برای شما کاملا اشکار است. کشور کانادا بهترین سیستم اموزش عالی را برای شما فراهم می کند به دلیل اینکه این کشور جز 200 کشور برتر جهان قرار دارد. به این نکته توجه داشته باشید که کشور های بسیاری وجود دارند که دیدگاه شما را تحت تاثیر قرار می دهند.

شما حق انتخاب دانشگاه هایی مانند دانشگاه کانکوردیا ، ام سی جیل ، ام سی مستر ، کوئین ، دی مونترال ، دانشگاه های البرتا ، کلمبیای انگلیس ، کلگری ، تورنتو ، واترلو ، غرب انتاریو و نیویورک را دارید.

پیشنهاد دانشگاه کانادا برای تحصیل تنها به دلیل این نیست که این کشور در جدول لیگ قرار گرفته و جوایز بسیاری را اخذ کرده است چرا که کشور کانادا امکان زندگی متنوع، فرصت کار، خدمات درمانی بسیار عالی، ارتباط دوستانه با افراد و شهریه مقرون به صرفه را برای شما فراهم می کند. فعالیت های تحصیلی در کانادا امکان برقراری ارتباط با دوستان جدید، کسب تجارب و لذت از مناظر بسیار زیبا را برای شما مهیا می کند. تغییر فصلی در کانادا انجام فعالیت های لذت بخش مانند قدم زدن در بهار و پاییز، ماهی گیری، جشن های تابستانی، پیاده روی، اسکی و سورتمه سواری در زمستان را مقدور می سازد.

ایا شما انتظار چیزی فراتر از یافتن دوستی جدید، یادگیری مهارت های جدید و اخذ شغل در رشته تحصیلی خود را دارید ؟

از دیگر مزایای تحصیل و اعزام دانشجو به کانادا ، اجازه کار پاره وقت دانشجویی در حین تحصیل است. درست است که این امر کل انتظارات مالی شما را فراهم نمی کند اما تجارب و مهارت های بسیاری را در اختیار شما قرار می دهد. لذا شما قادر به اخذ شغل دلخواه خود یک سال بعد از فارغ التحصیلی خواهید بود. به طور کلی شما نیاز به اخذ اجاره کاری در صورتی که در دانشگاهی معتبر تحصیل کرده اید ندارید اما ناگفته نماند که این امر باز هم بستگی به شغل انتخابی شما دارد.

هزینه تحصیل و زندگی در کانادا

هزینه تحصیل در کشور مقصد از مهم ترین مباحث مورد توجه است. کشور کانادا ارزش بسیاری برای میزان شهریه و هزینه های زندگی قائل شده است.

هزینه زندگی ماهیانه در کانادا حدود 400-800 دلار ( دلار کانادا) می باشد اما میزان این هزینه بستگی به این دارد که شما زندگی خود را چگونه بگذرانید. لذا هزینه اموزش سالانه برای مقطع کارشناسی با توجه به بودجه در نظر گرفته شده حدود 600 تا 17500 دلار ( دلار کانادا ) است. البته این مبلغ در اینده به طور متوسط مابین 6500 تا 33000 دلار ( دلار کانادا )  در سال است.

لذا شما با مقایسه ی این کشور با دیگر کشور ها در می یابید که چرا کانادا جز مشهورترین و مقرون به صرفه ترین کشور ها برای ادامه تحصیل از نظر مالی است. البته همه ی این موارد بستگی به رشته تحصیلی شما دارد لذا قبل از هرگونه تصمیم میبایست به این توجه داشته باشید که هزینه تحصیل در رشته های پزشکی و مهندسی ممکن است بیشتر باشد.

 به طور کلی مدت زمان تحصیل در مقطع کارشناسی 3 تا 4 سال و کارشناسی ارشد 1 سال می باشد. بنابراین شما میبایست در اواخر مارس اقدام کنید اما اگر رشته تحصیلی شما بسیار خاص و تخصصی است بهتر است که زودتر اقدام نمایید. ناگفته نماند که دوره دوم پذیرش در ماه های ژانویه و فوریه صورت می گیرد.

شرایط ویزای تحصیلی کانادا و مقررات راجع به آن در زمینه اعزام دانشجو

توجه داشته باشید که فرایند درخواست تحصیل بین المللی ممکن است به کندی پیش رود و به مدت 7 هفته به طول بینجامد لذا شما میبایست تصمیم خود را بگیرید و هرچه سریع تر در خواست خود را ارائه دهید.

تحصیل در خارج از کشور بخصوص کانادا یک مسئله بسیار مهم است و به تفکر بسیاری نیاز دارد. لذا برای اطمینان از مسیری که در ان قدم می گذارید اخذ ویزا بعد از تصمیم گیری حائز اهمیت است. اخذ این ویزا برای درخواست تحصیل یا به عبارتی مجوز تحصیل ضروریست، علاوه بر این پذیرش شما در این دانشگاه ها به عنوان نقطه شروع می باشد. بنابراین شما برای دادن در خواست و پراخت شهریه و هزینه زندگی ( به طور مثال تهیه بلیط ) نیاز به تمکین مالی دارید.

مشخصات و وضعیت سلامت شما ممکن است توسط پلیس بازرسی مورد بررسی قرار گیرد، اما به طور کلی هیچ جای نگرانی وجود ندارد.

این بسیار حائز اهمیت است که موارد دیگر مورد بررسی خود دانشگاه قرار بگیرد چرا که کانادا کشوری بسیار عظیم است و روش های متفاوتی برای قلمروهای مختلف در نظر دارد. اگر فرم در خواست شما اشتباه پر شود، اسناد و مدارک شما ارسال نخواهد شد یا ممکن است با تاخیر مواجه شود. اگر در خواست شما تحصیل در رشته ای خاص است شرایط مقداری متفاوت خواهد بود.

تحصیل در کانادا فرصت کار در امریکای شمالی بعد از فارغ التحصیلی را فراهم می کند لذا بعد از تکمیل تحصیل خود در دانشگاه شما قادر به اقامت یا کار یکساله در کانادا خواهید بود. همچنین شما می توانید کار پاره وقت در حین تحصیل را در حیطه برنامه های خود قرار دهید و با این عمل تجارب بسیاری کسب کنید و ذخیره مالی داشته باشید. البته شرایط بورسیه تحصیلی در کانادا نیز وجود دارد و افراد می توانند تحصیل رایگان در کانادا داشته باشند. سوال دیگر بابت اخذ پذیرش تحصیل در کانادا بدون مدرک می باشد که باید عرض شود که معمولاً دانشگاه های کانادا مدرک زبان را صورت الزامی می دانند.

از مزایای اخذ مدرک تحصیلی در کانادا متنوع بودن ان است لذا همه افراد می توانند اهداف خود را با تحصیل و اخذ مدرک در این کشور به اجرا در اورند. هزینه تحصیل و زندگی پایین در این کشور باعث ایجاد انگیزه در بسیاری از افراد شده است به علاوه موقعیت دو زبانه بودن این کشور این انگیزه را دو برابر کرده است. اگر شما خواهان یادگیری زبان فرانسه هستید، اگر زبان مادری شما انگلیسی یا فرانسوی است در انتخاب دانشگاه خود در کانادا شک نکنید. دانستن هر دو زبان کمک بسیاری به انتخاب شغل دلخواه شما به ویژه زمانی که قصد اقامت و کار بعد از تحصیل را دارید خواهد کر ناگفته نماند که در دست داشتن مدرک هر دو زبان انجام تجارت های بزرگ را میسر می سازد.

از بابت تحصیل پزشکی و دندانپزشکی در کانادا نیز باید به این نکته اشاره کرد که تحصیل پزشکی در این کشور مثل کشور آمریکا می باشد و سیستم تحصیل و اعزام دانشجو پزشکی به کانادا متفاوت است، یعنی ابتدا باید دوره لیسانس علوم پایه را بگذرانند و سپس برای فوق لیسانس وارد مبحث پزشکی شوند.

در مورد کشور کانادا

کانادا کشوری بسیار بزرگ با جاذبه های متعددی می باشد. از نظر جغرافیایی باید بدانید که این کشور در بالای ایالت متحده امریکا واقع شده است. کشور کانادا به تنهایی دارای جاذبه های توریستی و گردشگری بسیاری مانند ابشار با شکوه نیاگارا ، برج عظیم سی ان ، حیات وحش تونرنتو ، پارک بین الملل یخی ، پارک مجلل بنف و رشته کوه های باشکوه راکی می باشد. از شهرهای بزرگ کانادا می توان به کبک، مونترال و تورنتو اشاره کرد، شهر هایی که بهترین امکانات زندگی را برای شما به ارمغان می اورند چرا که زندگی در این کشور به زندگی با طبیعت تشبیه شده است. این کشور منظره های بسیار زیبا مانند کوه های بزرگ، سبزه زار ها، تپه های پوشیده از برف و شهر های شلوغ بسیاری دارد، ناگفته نماند که کوه های راکی در کانادا بسیار مشهورند، بنابراین انتخاب های بی پایانی پیش روی شما قرار دارد.

کشور کانادا دارای دو زبان رسمی انگلیسی و فرانسوی می باشد. لذا تحصیل در کانادا فرصت یادگیری زبان دیگری که برای انجام تجارت جهانی حیاتیست را مقدور می سازد. بنابراین وجود این دو زبان باعث شده تا کارشناسان زبان بسیاری هر ساله از این دانشگاه ها فارغ التحصیل شوند. امکان ادامه تحصیل و اعزام دانشجو به کانادا با مدرک دیپلم نیز وجود دارد ولی باید توجه داشت که فاصله یا گپ تحصیلی برای شخص وجود نداشته باشد.

سعی کنید بررسی و تحقیقات خود در خصوص انتخاب دانشگاه را به دقت انجام دهید و آینده شغلی خود را مد نظر داشته باشید. موسسه حقوقی توسعه گران مهر شیراز می تواند اطلاعات مفیدی پیرامون تحصیل و اعزام دانشجو به کانادا در اختیار شما قرار دهد. بنابراین  با دادن در خواست و صبر زیاد نه تنها از تحصیل در کشوری زیبا و پرطراوت برخوردار خواهید شد بلکه تجارب زندگی فراموش نشدنی بسیاری را کسب خواهید کرد.

موسسه حقوقی توسعه گران مهر شیراز خدمات اخذ پذیرش از دانشگاه های کانادا و ویزای تحصیلی این کشور را به صورت تضمینی به مرحله انجام می رساند. جهت کسب اطلاعات بیشتر پیرامون شرایط اعزام دانشجو به کانادا می توانید با مشاورین موسسه تماس حاصل فرمایید.

مقالات مرتبط

ثبت درخواست مشاوره فوری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شرایط و مزایای ویزای کار

پیشنهادات فوق العاده

پیشنهادات فوق العاده

پیشنهادات فوق العاده

پیشنهادات فوق العاده