بورسیه تحصیلی پاناما

بورسیه تحصیلی پاناما

پاناما به دلیل بهره مندی از سیستم های آموزشی بسیار معتبر در سطح جهان و وجود دانشگاه های برتر پذیرای دانشجویان مشتاق تحصیل در خارج از کشور می باشد. تحصیل در این کشور مزایای ویژه ای برای دانشجویان دارد. در این مقاله مشاورین ارشد موسسه حقوقی برگزیده اصطهباناتی (توسعه گران مهر) به بررسی بورسیه تحصیلی پاناما پرداخته اند.

شرایط انواع بورسیه های تحصیلی پاناما

بورسیه DIVERSITY ABROAD با همکاری بنیاد AIFS بورسیه تحصیلی 500 دلاری برای ترم بهار و پاییز جهت تحصیل در پاناما ارائه می کند. 5 بورسیه تحصیلی برای هر ترم در دسترس است. بورسیه تحصیلی مبتنی بر نیاز AMIDEAST برای تحصیل در خارج از کشور، این بورسیه تحصیلی برای کاهش هزینه های دوره های تحصیل اعطا میشود.برای برنامه های کوتاه مدت بین 250 تا 750 دلار، برای دوره های تابستان بین 500 تا 1500 دلار و برای دوره های بلند مدت برای هر ترم بین 500 تا 3000دلار هزینه ها را کاهش می دهد. در شرایط خاص تا 2000 دلار برای ترم تابستان و تا 5000 دلار برای هر ترم اهدا می شود.

بورسیه تحصیلی برحسب نیاز مالیSAS، این کمک هزینه تحصیلی توسط موسسه SHIPBOARD EDUCATION برای کمک به همه دانشجویان بدون در نظر گرفتن وضعیت مالی است. این بورسیه تحصیلی بین 500 دلار تا 10.000 دلار است. میزان بورسیه بر اساس EFC(ارزیابی مشارکت خانواده ها)از FAFSA( تایید اطلاعات ارائه شده) تعیین می شود.

انواع مختلف بورسیه تحصیلی SFS، به منظور گسترش و تقویت مشارکت دانشجویان در اقلیت در تمامی برنامه ها بورسیه های تحصیلی مختلفی ارائه میکند. انواع مختلف بورسیه های تحصیلی SFS یکی از راه هایی است که مشارکت دانشجویان اقلیت را افزایش میدهد. SFS دانشجویان در اقلیت را شامل میشود و محدود به نژاد، جنس،رنگ پوست، مذهب، عقیده نمی شود.

بورسیه تحصیلی دانشجویان بین المللی در پاناما

FUNDACION BECA، این بورسیه تحصیلی به دانشجویان دوره کارشناسی ارشد آمریکای لاتین کمک می کند. این بورسیه تحصیلی به دانشجویان دوره های مختلف ( با استثنای دوره کارشناسی ارشد اقتصاد، امور مالی و مدیریت) کمک می کند. در دانشگاه BRISTOL این بورسیه تحصیلی تا % 10 هزینه های دانشجویان را کاهش می دهد. 52 بورسیه تحصیلی برای دانشجویان بین الملل در دوره کارشناسی و کارشناسی ارشد در دانشگاه BRISTOL در دسترس است. کمک هزینه های تحصیل TWAS-USM، این بورسیه تحصیلی در پاناما برای تحصیل در دوره های تحصیلات تکمیلی( دکترا) و فوق دکترا در دانشگاه SAIN MALASIYA(USM) در دسترس است.

بورسیه تحصیلی دانشجویان بین المللی در پاناما

USM یک مبلغ ماهیانه برای هزینه های زندگی مثل مسکن و غذا ارائه می دهد. بورسیه تحصیلی دوره کارشناسی در دانشگاه گلاسکو، بورسیه تحصیلی پاناما برای تحصیل در دوره کارشناسی در دانشگاه GLASGOW در انگلستان است. در مجموع 5 بورسیه تحصیلی در دسترس است و ارزش هر بورسیه تحصیلی 5000 پوند است. بورسیه تحصیلی پاناما برای تحصیل در مقطع کارشناسی در دانشگاه SHEFFIELD در دسترس است. هر بورسیه تحصیلی با ارزش 7000 پوند در سال برای هر دوره کارشناسی به جز دو سال اول پزشکی و دندانپزشکی در دسترس است. اطلاعات تکمیلی را از مشاورین موسسه حقوقی برگزیده اصطهباناتی (توسعه گران مهر) بخواهید.

مقالات مرتبط

ثبت درخواست مشاوره فوری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شرایط و مزایای ویزای کار

پیشنهادات فوق العاده

پیشنهادات فوق العاده

پیشنهادات فوق العاده

پیشنهادات فوق العاده