بورسیه های تحصیلی مکزیک

بورسیه های تحصیلی مکزیک

کشور مکزیک از جمله کشور های مهاجر پذیر در سطح جهان است. این کشور بستر دانشگاه ها و موسسات آموزش عالی می باشند، هزینه تحصیل و زندگی در این کشور مقرون به صرفه است. در این مقاله مشاورین ارشد موسسه حقوقی برگزیده اصطهباناتی (توسعه گران مهر) شرایط دریافت بورسیه های تحصیلی مکزیک را مورد بررسی قرار خواهند داد.

شرایط انواع بورسیه های تحصیلی مکزیک

بورس دولت مکزیک به نمایندگی از سوی وزارت امور خارجه، آژانس مكزيك براي همكاري توسعه بين المللي (AMEXCID) از شهروندان خارجی که علاقمند به تحصیل در مکزیک در رشته تخصصی، مدرک فوق لیسانس یا دکترا، و یا شرکت در برنامه کارشناسی در دوره لیسانس یا تحصیلات دانشگاهی هستند دعوت می کند تا در سال ۲۰۱۹ برنامه بورس تحصیلی دولتی برای دانشجویان بین المللی هستند، دعوت می کند.

بورس تحصیلی به بیش از 180 کشور از طریق یک سری از کنوانسیون های دو جانبه، برنامه های چند جانبه و موافقت نامه های ویژه ارائه می شود. بیش از 70 مؤسسه مکزیک شرکت می کنند و همه برنامه های آموزشی را در شورای ملی علوم و فناوری (CONACYT) به عنوان برنامه های تحصیلات تکمیلی ملی ثبت می کنند. این برنامه ها نشان دهنده پیشرفت مکزیک در علوم و علوم انسانی است.

سطح تحصیلات: بورس تحصیلی برای تحقیقات تخصصی، درجه کارشناسی ارشد یا دکترا، انجام تحصیلات تکمیلی یا دکترا، یا درگیر شدن در یک دوره لیسانس یا دوره لیسانس مهندسی در دسترس است. موضوع تحصیل: کمک هزینه تحصیلی برای مطالعه تمام رشته ها در ارتباط با انجمن های مکزیکی به جز مدیریت کسب وکار، جراحی پلاستیک، حسابداری، تبلیغات، دندان پزشکی، دندان شناسی و تبلیغات اختصاص داده شده است. جایزه بورس تحصیلی:

  • هزینه تحصیل و هزینه ثبت نام
  • بیمه ی درمانی
  • حمل و نقل از شهر مکزیک به موسسه میزبان
  • مصارف ماهانه

شرایط تحصیلی CONACYT، دیپلم متقاضی باید به طور متوسط نمره میانگین 8.0 را نشان دهد. اگر دیپلم این نمره را نشان ندهد، متقاضیان باید از مدرسه خود درخواست کنند که یک گواهی رسمی که درصد نمرات و میانگین کلی به دست آمده را نشان دهند. متقاضیانی که با میانگین مورد نیاز و دانشجویان مقطع کارشناسی ارشد یا دکترا که دارای دیپلم نیستند، باید یک گواهینامه رسمی از موضوعات موضوعی را که در طول دوره گذشته کامل شده اند، با میانگین حداقل 8.0 نمره ارائه دهند.

یک کپی از یک مدرک دیپلم یا گواهی امتحان برای اثبات این که متقاضی مدرک را قبل از درخواست بورس به دست آورده است، باید ارائه شود. در صورتی که متقاضی مدرک را کسب نکرده باشد، باید یک نامه امضا شده با قصد بیان کرده و تاریخ تحویل مدرک یا گواهی نامه را بیان کند.

بورس تحصیلی دانشجویان بین المللی در مکزیک

موسسه مهندسی تاسیس برنامه بورس تحصیلی (PBII) را با هدف توسعه مهندسین تخصصی پیشرفته و همچنین تقویت تحقیقات، آموزش و پرورش و حرفه ای برای همه دانشجویان مخصوصا دانشجویان بین المللی ایجاد کرده است. این برنامه دانشجویان را با میانگین حداقل 8.0 نمره در مقیاس 0 تا 10 و با زمینه دانشگاهی به آنها امکان می دهد تا برنامه کاری کلی طراحی شده توسط معلمان خود را با این فرصت برای شرکت در پروژه های تحقیقاتی فعال کنند. دانشجویانی که در این برنامه ثبت نام کرده اند، حق تحصیل علمی دارند تا بتوانند به اهداف پژوهشی خود برسند.

بورس تحصیلی دانشجویان بین المللی در مکزیک

کمک هزینه تحصیلی امیلیو رزنبوته Emilio Rosenblueth، موسسه مهندسی ملی دانشگاه مستقل مکزیک (IIUNAM) مرکز تحقیقات مهندسی در کشور است. از زمان تأسیس، موسسه تحقیقاتی را برای مسائل مهندسی عمومی انجام داده است و با همکاری سازمان های دولتی و خصوصی برای بهبود عملکرد مهندسی ملی همکاری داشته است.

این موسسه توجه ویژه ای به آموزش منابع انسانی، تشویق تحقیقات علمی اصلی و انتشار نتایج تحقیقات و کمک به توسعه کشور و رفاه جامعه دارد. به منظور تقویت کارکنان پژوهشی، این موسسه از جامعه علمی ملی و بین المللی دعوت می کند تا کاندید شدن در انجمن Emilio Rosenblueth را در برنامه بورس Postdoctoral ارائه نماید. برای اطلاع از هزینه زندگی در مکزیک مشاورین موسسه حقوقی برگزیده اصطهباناتی (توسعه گران مهر) می توانند شما را راهنمایی کنند.

مقالات مرتبط

ثبت درخواست مشاوره فوری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شرایط و مزایای ویزای کار

پیشنهادات فوق العاده

پیشنهادات فوق العاده

پیشنهادات فوق العاده

پیشنهادات فوق العاده