بورسیه تحصیل پزشکی در خارج از کشور

بورسیه پزشکی

بورسیه تحصیل پزشکی در خارج از کشور ؛ بیاد داشته باشید که دادن اهمیت ویژه به پزشکان و یا محققان پزشکی در کل جهان نیز زبانزد می باشد. این در حالیست که دلایل بسیاری برای در نظر گرفتن بورسیه تحصیلی برای فارغ التحصیلان گرایش پزشکی در نظر گرفته شده است. بخاطر داشته باشید که این مسئله در کل مدارس پزشکی جهان نیز مطرح می شود.

شرایط بورسیه تحصیل پزشکی در خارج از کشور

در سطح کارشناسی و کارشناسی ارشد بورسیه های تحصیلی بسیاری برای افراد در نظر گرفته شده است. علاوه بر این فرصت های متعددی برای اخذ بورسیه تحصیلی و با عناوین سلامت و پزشکی به دانشجویان اختصاص داده شده است که دیگر برنامه ها را نیز در بر خواهد داشت. از دیگر موارد تمرکز بر پزشکی در مناطق گرمسیر و بیماری های ارثی را شامل می شود. پیشنهاد می شود که قبل از هرگونه اقدام اشخاص ظرفیت های خود جهت اخذ بورسیه تحصیلی را در نظر داشته باشند.

در اینجا مثال های متعددی در خصوص انواع بورسیه های پزشکی آورده شده است که در اختیار تمامی مقاطع قرار می گیرد.

بورسیه تحصیل پزشکی در استرالیا و نیوزیلند

بورسیه تحصیلی AFPHM John- بورسیه تحصیلی پزشکی برای کالج سلطنتی استرالیا. این مدرک به دانشجویان پزشکی و دانشگاه های موجود در استرالیا اعطا می شود.

دانشگاه Auckland John Hamel MacGregor در علم پزشکی- بورسیه تحصیلی برای دانشجویان بین المللی و دانشجویان بومی که قصد تحصیل در مقطع کارشناسی پزشکی و یا مقطع کارشناسی ارشد تحقیقات در دانشگاه Auckland نیوزیلند را دارند.

دانشگاه ملبورن؛ بورسیه تحقیقاتی- بورسیه تحصیلی برای دانشجویان پزشکی و یا افرادی که قصد تحصیل در استرالیا و در مقطع کارشناسی را دارند.
دانشگاه  Wollongong جهت اخذ بورسیه تحصیلی و در مقطع کارشناسی- بورسیه تحصیلی پزشکی و برای دانشجویان مقطع کارشناسی- امکان اخذ کمک هزینه زندگی در دانشکده علوم؛ بورسیه برای گرایش پزشکی و سلامت در دانشگاه Wollongong استرالیا.

بورسیه تحصیل پزشکی در آمریکای شمالی

بورسیه ACLS برای گرایش های مرتبط با سلامت و درمان- بورسیه برای دانشجویان پزشکی و افرادی که برای تحصیل در مقاطع کارشناسی و یا برنامه های پزشکی ثبت نام کرده اند. بخاطر داشته باشید که افراد بایستی نسبت به ارسال یک مقاله به مرکز فوریت های پزشکی نیز مبادرت ورزند.
بورسیه تحصیل پزشکی در خارج از کشور

بورسیه Minority AMA: بورسیه پزشکی برای دانشجویانی که قصد تحصیل پزشکی در آمریکا را دارند. بخاطر داشته باشید که دیگر بورسیه ها به دانشجویان متعلق به آفریقا؛ آمریکا؛ بومیان آلاسکا؛ هندیان متعلق به آمریکا؛ Hispanics و بومیان Hawaiians خواهد بود.

بورسیه برای کالج آمریکایی Surgeons- بورسیه های بین المللی برای افراد مابین سنین 35-50 و یا کسانی که به تحصیل پزشکی و یا تحقیق علاقه مندند می باشد. علاوه بر این؛ این بورسیه برای افرادی که قصد انجام تحقیقات در آمریکا را دارند مناسب می باشد.

بورسیه AMWA- این بورسیه برای زنان آمریکایی که قصد تحصیل پزشکی را دارند و یا برای دانشجویان عضو AMWAامکان پذیر است.

بورسیه ASCP Siemens – این بورسیه برای دامنه گسترده ای از فارغ التحصیلان پزشکی؛ فناوری؛ تکنسین ها و یا دانشجویان محصل در آمریکا که قصد تحصیل در مدارس پزشکی را دارند در نظر گرفته می شود.

کمک هزینه تحصیلی ASME- بخاطر داشته باشید که بورسیه های تحصیلی متعددی برای دانشجویان پزشکی؛ دبیران؛ محققان و یا افرادی که قصد تحصیل در داخل و یا خارج از آمریکا را دارند مهیا می باشد.

بورسیه تحصیلی برای متقاضیان پزشکی- سازمان سلامت برای “افراد خواستار تحصیل پزشکی” و یا دانشجویانی که در گرایش های مشابه پزشکی تحصیل می نمایند و یا دانشجویان محصل در آمریکا بورسیه های متعددی را در نظر دارد.

بورسیه Edith SeVille Coale- این بورسیه برای زنانی که در سال سوم پزشکی و در آمریکا قرار دارند در نظر گرفته می شود. بخاطر داشته باشید که این بورسیه مدرسه پزشکی Johns Hopkins را در بر دارد.

بورسیه در نظر گرفته شده برای مدرسه پزشکی Calgary Cumming- این بورسیه برای مقطع دکترا و یا افرادی که در برنامه های پزشکی MD شرکت داشته اند و یا افراد فعال در دانشگاه Calgary کانادا نیز در نظر گرفته شده است.

برنامه بورسیه تحصیلی برای متخصصین سلامت ارتش آمریکا- ارتش آمریکا 100 از شهریه مقطع کارشناسی و افرادی که قصد تحصیل در گرایش های پزشکی؛ دندانپزشکی؛ دامپزشکی؛ روانپزشکی و یا چشم پزشکی در آمریکا و یا Puerto Rico را دارند (فقط مقیمان آمریکا) را متقبل می شود.

بورسیه پزشکی UCLA David Geffen- این بورسیه از ارزش والایی برخوردار است و دانشجویان بین المللی را در بر دارد. این بورسیه برای دانشجویانی که که قصد ورود به مدرسه پزشکی David ؛ Geffen و یا دانشگاه کالیفرنیا و همچنین لس آنجلس را دارند در نظر گرفته می شود.

بورسیه تحصیل پزشکی در اروپا

بورسیه AMC آمستردام- بورسیه تحصیلی برای دانشجویان متعلق به اروپا/منطقه اقتصادی اروپا و یا کسانی که قصد اخذ مدرک کارشناسی ارشد در دانشکده پزشکی آمستردام در نیوزیلند را دارند.

بورسیه Carl Duisberg- بورسیه برای افرادی که قصد تحصیل پزشکی؛ آموزش در کلینیک و یا فعالیت های عملی در گرایش های مرتبط با پزشکی را دارند. متقاضیان واجد شرایط که مواردی نظیر: دانشجویان بین المللی و یا افرادی که قصد تحصیل در آلمان و یا به طور کلی افرای که قصد تحصیل در خارج از کشور را دارند قادر به بهره بردن از این بورسیه می باشند.

بورسیه تحقیقاتی Novo Nordisk- بورسیه تحقیقاتی برای دانشجویانی که قصد تحصیل در گرایش های مرتبط با کلینیک و یا انجام تحقیقات ماورای تحقیقات زیست شیمیایی را دارند می باشد.

بورسیه دکترا در Copenhagen- بورسیه دکترا که توسط دانشکده سلامت و یا دانشگاه Copenhagen دانمارک در اختیار افراد قرار می گیرد.

بورسیه جهانی برای مقطع کارشناسی ارشد در موسسه Karolinska- بورسیه برای دانشجویان بین المللی در مقطع کارشناسی ارشد در موسسه Karolinska و در سوئیس.

بورسیه پزشکی در انگلستان

کالج سلطنتی علوم اجتماعی لندن؛ بورسیه سلامت و پزشکی – این کالج بورسیه هایی را برای مقاطع کارشناسی و یا کارشناسی ارشد در سطح جهانی؛ سلامت جهانی و یا پزشکی اجتماعی در اختیار افراد قرار می دهد.

بورسیه دانشجویی NHS- یکی از معروف ترین بورسیه ها مربوط به کشور انگلستان می باشد و برای دانشجویان پزشکی می باشد. NHS دامنه گسترده ای از وام ها را به صورت سالانه در اختیار افراد قرار می دهد. قابلیت های متعددی برای افراد در نظر گرفته می شود اما به طور کلی این بورسیه ها برای مقیمان کشور انگلستان می باشد.

بورسیه پزشکی( QMUL John Abernethy (Barts- این بورسیه برای افرادی که قصد تحصیل پزشکی در انگلستان و دندانپزشکی در دانشگاه Queen Mary لندن و در مقاطع (کارشناسی پزشکی و یا کارشناسی جراحی) را دارند در نظر گرفته می شود. علاوه بر این؛ این بورسیه به افرادی که قصد تحصیل در مقطع کارشناسی جراحی دندان را دارند تعلق می گیرد.

بورسیه پزشکی St George- این بورسیه به افراد در مقطع کارشناسی و برای کارهای تحقیقاتی می باشد. بیاد داشته باشید افرادی که مشغول به تحصیل در دانشگاه St George لندن و در گرایش پزشکی، زیست شیمیایی و یا علوم سلامت و درمان می باشند از این بورسیه نیز بهره خواهند برد.

کمک هزینه تحصیل در مقطع کارشناسی ارشد در پزشکی و برای دانشجویان آفریقایی- بیاد داشته باشید که کمک هزینه های تحصیلی آنان توسط کنسولگری و تحقیقات پزشکی کشور انگلستان نیز تامین می شود. کمک هزینه تحصیلی به دانشجویان مقطع کارشناسی ارشد و کسانی که قصد تحصیل پزشکی در مدرسه لندن Hygiene را دارند نیز تعلق خواهد گرفت.

بورسیه تحصیلی برای دانشجویان دانشگاه کمبریج و در گرایش پزشکی- بورسیه برای دانشجویان گرایش پزشکی متعلق به اتحادیه اروپا و کسانی که قصد اخذ بورسیه تحصیلی در دانشگاه کمبریج را دارند. بورسیه دانشگاه برای افراد متعلق به انگلستان؛ جمهوری چک؛ لهستان؛ روسیه؛ اسلواکی و برای مقاطع کارشناسی؛ کارشناسی ارشد؛ افرادی که قصد تحصیل پزشکی و یا علوم دامپزشکی را دارند نیز بسیار مناسب می باشد.

بیاد داشته باشید که برخی از مدارس نظیر: آکادمی سلامت جهانی که برای دانشجویان مقطع کارشناسی و یا کشورهای در حال توسعه می باشد بورسیه هایی را برای دانشجویان در نظر می گیرد.

دانشگاه پزشکی Glasgow بورسیه هایی را برای مقطع کارشناسی ارشد در نظر می گیرد. بیاد داشته باشید که دانشجویان بین المللی خارج از اتحادیه اروپا قادر به استفاده از این بورسیه می باشند.

همکاران و مشاورین موسسه حقوقی برگزیده اصطهباناتی راهنمای شما جهت ورود به دانشگاه های پزشکی خواهند بود، جهت کسب اطلاعات بیشتر می توانید با مشاورین موسسه تماس حاصل فرمایید.

مقالات مرتبط

ثبت درخواست مشاوره فوری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شرایط و مزایای ویزای کار

پیشنهادات فوق العاده

پیشنهادات فوق العاده

پیشنهادات فوق العاده

پیشنهادات فوق العاده