شرایط کار تولیدی در لهستان

شرایط کار تولیدی در لهستان

لهستان یک مکان دوستانه و بسیار جذاب برای کسب و کار است. این کشور یک انتخاب مطمئن برای صاحبان کسب و کار که تصمیم به باز کردن یک شرکت با استراتژی دسترسی به مرکز و شرق اروپا و روسیه دارند تبدیل شده است. کسب و کار مطلوب، جذاب و هزینه های شروع مناسب همراه با کمک های مالی و مشوق های ارائه شده توسط دولت برای سرمایه گذاری در مناطق ویژه اقتصادی لهستان این کشور را یک محل خوب برای شرایط کار تولیدی در لهستان ساخته است.

بررسی اقتصاد و انواع کار تولیدی در لهستان

مقاله مذکور به کمک همکاران موسسه حقوقی برگزیده اصطهباناتی شیراز (توسعه گران مهر) مهیا شده است. جهت کسب اطلاعات بیشتر  در زمینه شرایط کار تولیدی در لهستان می توانید با مشاورین موسسه تماس حاصل فرمایید.

شرایط کار تولیدی در لهستان

رشد سریع اقتصاد

لهستان یکی از اقتصادهای در حال رشد سریع در اروپا است و یک بازار بزرگ داخلی برای سرمایه گذاران خارجی را ارائه می دهد. سریعترین بخش در حال رشد در لهستان در حال حاضر بخش خدمات (شامل توزیع، حمل و نقل، ذخیره سازی و ارتباطات) است و پس از آن بخش های ساخت و ساز و تولید مختلف (محصولات سرمایه گذاری، کالاهای واسطه، کالاهای مصرفی با دوام و کالاهای مصرفی غیر با دوام) قرار دارند. بخش مواد غذایی و آشامیدنی در لهستان یکی از بخش های تولید بزرگ در این کشور است، حسابداری برای حدود 20 درصد از تولید ناخالص از بخش تولید است.

بخش های تولیدی در لهستان

برخی از بخش های اصلی تولید در لهستان عبارتند از:

  • لوازم داخلی و بخش الکترونیک
  • بخش خودرو
  • بخش صنعت هوانوردی

بخش لوازم خانگی و الکترونیکی به شدت در لهستان توسعه یافته است. انگیزه های سرمایه گذاری خاص بسیاری برای بخش الکترونیک وجود دارد و نیروی کار آنها بسیار ماهر است. شرکت های بین المللی و تولید کنندگان تجهیزات الکترونیکی بسیاری در حال حاضر در بازار لهستانی وجود دارند.

لهستان به خوبی به عنوان یک تولید کننده خودرو تجاری در جهان قرار گرفته است. همچنین، این کشور یک منبع مولد قطعات خودرو است. یکی از بهترین دارایی های این کشور موضوع هزینه به نسبت کیفیت است. در بسیاری از موارد در لهستان، کیفیت تولید در مقایسه با کشورهای اروپای غربی بهتر است، اما، هزینه تولید به نسبت پایین تر است. بخش خودرو لهستانی بزرگترین بازار داخلی در CEE است.

صنعت حمل و نقل هوایی لهستانی دارای نیروی کار واجد شرایط در شبکه عرضه و توسعه است.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد چگونگی راه اندازی یک سیستم کسب و کار در لهستان و یا جزئیات بیشتر در مورد مالیات، لطفا با متخصصان ثبت شرکت در لهستان ما تماس حاصل فرمایید.

موسسه حقوقی برگزیده اصطهباناتی از موسسات برتر و معتبر حقوقی کشور خدمات کار تولیدی در لهستان را به صورت تضمینی برای افراد انجام می دهد. جهت کسب اطلاعات بیشتر در زمینه تحصیل ، کار اقامت و مهاجرت به کشور لهستان با تیم وکلا، همکاران و مشاورین موسسه ما تماس حاصل فرمایید و از مشاوره بهره مند شوید.

مقالات مرتبط

ثبت درخواست مشاوره فوری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شرایط و مزایای ویزای کار

پیشنهادات فوق العاده

پیشنهادات فوق العاده

پیشنهادات فوق العاده

پیشنهادات فوق العاده