بورسیه های تحصیلی اندونزی

بورسیه های تحصیلی اندونزی

کشور اندونزی می تواند یک مکان خوب برای زندگی و ادامه تحصیل باشد. این کشور سرمایه گذاری های زیادی را در بخش آموزش و تحصیلات انجام داده است و به همین دلیل دانشگاه ها و مراکز آموزش عالی در سطح بالایی قرار دارند. موسسه حقوقی برگزیده اصطهباناتی (توسعه گران مهر) با اطلاع از تمامی روش های مهاجرتی می توانند امکان بورسیه های تحصیلی اندونزی را برای شما در تمامی مقاطع مورد نظرتان به بهترین شکل ممکن فراهم نماید.

شرایط انواع بورسیه های تحصیلی اندونزی

بورس تحصیلی جهانی سران اندونزی، اعطا شده به دانشجویانی که دوره لیسانس یا کارشناسی ارشد در دانشکده تجارت، اقتصاد و حقوق UQ (بدون برنامه MBA) هستند.

  • ارزش بورس، 5000 دلار – 10،000 دلار کمک هزینه تحصیلی
  • سطح تحصیلات، کارشناسی

دانشگاه ایالتی یوگایاکارتا برای دانشجویان واجد شرایط برای تحصیل در اندونزی در مقطع کارشناسی و فارغ التحصیل، 93 بورس تحصیلی ارائه می دهد. کمک هزینه تحصیلی و پرداخت هزینه دانشجویان بین المللی فراهم می کند. ارائه دهنده بورس تحصیلی: دانشگاه دولتی یوگیاکارتا یک دانشگاه دولتی است که در سال 1964 در یوگیاکارتا، اندونزی تاسیس شد. اگر زبان انگلیسی زبان اول شما نيست، پس باید نشان دهید که مهارت های زبان انگلیسی شما در سطح کافی برای موفقیت در مطالعات شما قرار دارند.

سطح تحصیلات: بورس تحصیلی برای دانشجویان واجد شرایط برای تحصیل در مقطع کارشناسی و تحصیلات تکمیلی در دانشگاه ایالتی یوگیاکارا در دسترس است. مدرک کارشناسی ارشد و دکتری دانشگاه جنرال الدین سیدیرمن برای شهروندان غیر اندونزی در اندونزی. ورس تحصیلی جندالو سویدیرمان (SS) در حال حاضر برای حداقل 24 ماه برای کارشناسی ارشد و حداکثر 36 ماه برای دکترا (بسته به برنامه تحصیلی) در دسترس است.

بورسیه تحصیلی دانشجویان بین المللی در اندونزی

شهروندان غیر اندونزی واجد شرایط درخواست این برنامه بورس هستند. دانشگاه جرالد سویدیرمن یک دانشگاه عمومی واقع در مرکزی اندونزی است و در 23 سپتامبر 1963 تاسیس شد. این دانشگاه به نام جندال سویدیرمن، اولین فرمانده ارشد ارتش اندونزی در طول جنگ استقلال کشور است؛ او در منطقه Banyumas متولد شد.

بورس تحصیلی دانشجویان بین المللی در اندونزی

بورس تحصیلی Airlangga برای دانشجویان بین المللی که مایل به تحصیل در مقطع کارشناسی ارشد یا مدرک دکترای خود در Universitas Airlangga هستند، باز است. این بورس تحصیلی در زمینه های بهداشت، طبیعی و علوم اجتماعی اعطا می شود. هدف از این برنامه کمک به دانش آموزان باهوش در پی گیری مطالعات بیشتر در universitas Airlangga برای آموزش بهتر و آینده بهتر است.

دانشگاه Airlangga در حال حاضر دارای 14 دانشکده و یک دانشکده تحصیلات تکمیلی است که شامل علوم پایه، پزشکی و علوم اجتماعی می شود. بورس تحصیلی برای تحصیل در مقطع کارشناسی ارشد یا دکتری در دسترس است. اطلاعات بیشتر در خصوص موارد گفته شده را می توانید از مشاورین موسسه حقوقی برگزیده اصطهباناتی (توسعه گران مهر) بخواهید.

مقالات مرتبط

ثبت درخواست مشاوره فوری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شرایط و مزایای ویزای کار

پیشنهادات فوق العاده

پیشنهادات فوق العاده

پیشنهادات فوق العاده

پیشنهادات فوق العاده