بورسیه های تحصیلی مصر

بورسیه های تحصیلی مصر

طی بررسی های صورت گرفته، بهترین دانشگاه های مصر بورس تحصیلی به دانشجویان بین المللی ارائه می دهند، مصر می تواند انتخاب خوب و مناسبی برای شما باشد. در این مقاله لیستی از بورسیه های تحصیلی مصر و شرح آنها را ارائه داده ایم. برای کسب اطلاعات بیشتر در خصوص شرایط دریافت بورسیه می توانید با مشاوران موسسه حقوقی برگزیده اصطهباناتی (توسعه گران مهر) در ارتباط باشید.

شرایط انواع بورسیه های تحصیلی مصر

بورسیه تحصیل برای دانشجویان غیر مصری، دانشگاه مصر بر اساس شایستگی و نیاز بورسیه تحصیل ارائه می دهد. به طور کلی بورسیه تحصیلی برای دانشجویانی در نظر گرفته شده است که از نظر تحصیلی دارای شایستگی باشند و همچینین نیاز مالی بالایی داشته باشند. نوع های بورسیه تحصیل در مصر بر اساس موارد زیر دسته بندی می شوند:

  • بر اساس نیاز- کمک مالی
  • بر اساس نیاز – کمک مالی A.U.C
  • بر اساس نیاز – هدیه
  • بر اساس شایستگی – هدیه
  • بر اساس شایستگی – کمک مالی A.U.C

برنامه بورسه تحصیلی رهبران فردا (TOMORROW LEADER)، برنامه تحصیلی رهبران فردا از طریق اداره امور خاورمیانه برای افراد سالخورده دبیرستانی در خاورمیانه  که از زمینه های متنوعی می آیند، تامین می شود. این برنامه دوره های تحصیلی و فرصت های کارآموزی دانشگاهی چهار ساله را در موسسات انتخاب شده آموزش عالی در خاورمیانه را برای دانش آموزانی که توانایی تبدیل شدن به رهبران دارند را فراهم می کند.

شرایط بورسیه های تحصیلی مصر

بورسیه A.U.C برا پناهندگان، این بورسیه از پناهندگانی که قصد تحصیل در A.U.C را دارند حمایت کامل می کند. به لطف سخاوتمندانه اهداکنندگان، A.U.C تقریبا 70 پاداش تحصیلی را که توسط افراد و شرکت ها پشتیبانی می شود، ارائه می دهد. این جوایز قابل توجه از اهداکنندگان به A.U.C کمک می کند تا دانش آموزان برجسته و واجد شرایط که از شهرهای مختلف و زمینه های تحصیلی می آمدند، ثبت نام کنند. 

شرایط بورسیه های تحصیلی مصر

بورس تحصیلی NE VINE LOUFY، هدف این بورسیه بر طرف کردن نیاز مالی دانشجویان (ترجیحا دختر) دانشکده کسب و کار است. این بورسیه به دانشجویانی تعلق می گیرد که از لحاظ درسی در رتبه بالایی قرار گرفته باشند و همچنین نیاز مالی داشته باشند. بورس تحصیلی محمد رجب در دانشکده هنر و علوم انسانی، این بورسیه در سال 2015 تولید شد و هدف ان در بر گرفتن هزینه های تحصیل یک دانشجو از دانشکده ادبیات در رشته هنر است.

  • بورسیه تحقیقاتی AL GHURAIR، این بورسیه در سال 2016 تعبیه شد تا یک فرصت برای دانشجویان با استعداد فراهم کند تا بتوانند تحصیلات کارشناسی و کارشناسی ارشد خود را در رشته های علوم ، تکنولوژی و ریاضی و مهندسی در دانشگاه AUC دنبال کنند.
  • بورس تحصیلی HI SHAM EZ AL ARAB، در سال 2010 تعبیه شد و به عنوان بخشی سال تحصیلی دانش آموز با استعداد و اختصاصی مقطع کارشناسی
  • بورس تحصیلی WILEY، در سال2016 تعبیه شد برای کمک هزینه تحصیلی درسی و هزینه ها برای یک دانشجوی مقطع کارشناسی که دارای شایستگی و نیاز مالی باشد.  این بورس تحصیلی هزینه ها را تا پنج سال پوشش می دهد.
  • بورس تحصیلی طبیعت اسپرینگر، در سال 2016 تعبیه شد. این بورسیه در بر گیرنده ی هزینه ها تحصیل یک دانشجو تا پنج سال است.

بورس تحصیلی در رشته حسابداری یوسف نهاب، برای حمایت از دانشجویان کارشناسی ارشد که بالاترین GPA را دارند در سال 2004 تعبیه شده است. اطلاعات تکمیلی در خصوص بورسیه تحصیلی را می توانید از مشاورین موسسه حقوقی برگزیده اصطهباناتی (توسعه گران مهر) بخواهید.

مقالات مرتبط

ثبت درخواست مشاوره فوری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شرایط و مزایای ویزای کار

پیشنهادات فوق العاده

پیشنهادات فوق العاده

پیشنهادات فوق العاده

پیشنهادات فوق العاده