بورسیه های تحصیلی کاستاریکا

بورسیه های تحصیلی کاستاریکا

دانشجویان از نقاط مختلف دنیا همواره به دنبال تحصیل در دانشگاه های معتبر هستند، کاستاریکا یکی از کشورهایی است که هرساله با درخواست های قابل توجهی برای تحصیل مواجه است. جهت تحصیل در این کشور ابتدا باید از تمام شرایط و قوانین مربوط به دانشگاه ها و دوره های تحصیلی مطلع شوید و سپس با اخذ ویزای تحصیلی با اطمینان خاطر به این کشور مهاجرت کنید. در ادامه مشاورین موسسه حقوقی برگزیده اصطهباناتی (توسعه گران مهر) شرایط بورسیه های تحصیلی کاستاریکا را برای شما عزیزان شرح می دهیم.

شرایط انواع بورسیه های تحصیلی کاستاریکا

تحصیل در کاستاریکا در محیط با ثبات، صلح جو و پیشرفته، طیف گسترده و غنی از تحصیلات عالیه را ارایه می دهد. تحصیلات دانشگاهی که بر محیط تمرکز دارد اغلب شامل دوره ی تحصیلی و کار در حیطه ی آتشفشان شناسی، اکوسیستم جنگل های بارانی و کشاورزی می باشد که باعث شده کاستاریکا یک گزینه ی جالب و مرتبط در این زمینه ی تحصیلی باشد. اکوسیستم های پایدار کاستاریکا توسط زیست شناسان، آب و هوا شناسان و محققان مطالعه شده است. این کشور پیشگام در مدیریت منابع و اداره ی سیستم موفق دولتی می باشد که به وسیله ی مطالعات گسترده ی محیطی توسط دانشمندان خبره  به دست آمده است.

حفاظت از منابع طبیعی و پایداری اقتصادی دو نشانه ی مهم کاستاریکایی است که از نظر علمی قابل توجه است , اما اینها تنها مناطق قابل مطالعه ی کشور نیستند. گردشگری و صادرات با تکنولوژی بالا نسبت به اقتصاد کشاورزی سنتی کاستاریکا , بسیار رشد کرده است که این صنعت شامل موز و قهوه می شود. 12 منطقه ی متمایز زیست محیطی در کاستاریکا که باعث جلب گردشگران و دانشجویانی شده که در جستجوی  جنگل های بارانی، کوهستان های ناهموار، آتشقشان های فعال و سواحلی که روبروی دو اقیانوس است – همه ی اینها در کشوری است که هم مساحت با ویرجینیای غربی می باشد.

بورسیه های تحصیلی دانشجویان بین المللی در کاستاریکا

دانشگاه Utah برای برنامه های تحصیلی زیست محیطی در کاستاریکا پشتیبانی مالی می کند که این برنامه باعث جذب متقاضیان با روحیه ی رقابتی می شود. دانشجویانی که در این برنامه ی تحصیلی پذیرفته می شوند صلاحیت داشتن بورسیه های زیر را برای تامین هزینه های سفر و هزینه های شهریه دارند. بورسیه های تحصیلی افتخاری برای تحصیلی در خارج از کشور به دانشجویان برجسته به صورت افتخاری داده می شود. مسوولان بورسیه توجه ویژه ای نسبت به صلاحیت های تحصیلی برای اعطای بورسیه دارند. هر بورسیه ارزشی برابر با 1000 دلار دارد.

بورسیه های تحصیلی متنوع جهانی به دانشجویان اقلیت و کسانی که در کشور های غیر سنتی تحصیل می کنند، ارائه می شود. دانشجویان منتخب برای این بورسیه بر اساس صلاحیت تحصیلی و نیاز مالی واجد شرایط می شوند. کالج علوم اجتماعی و رفتاری مسوولیت در دسترس بودن بورسه های Honor Roll و Marie Gaby  و Memorial Oakley J.Gordon می باشد.

بورسیه های تحصیلی دانشجویان بین المللی در کاستاریکا

دانشجویان باید جزو یکی از رشته های زیر برای دوره ی لیسانس در دپارتمان اعطای مدرک از کالج علوم اجتماعی و رفتاری باشد (مردم شناسی، اقتصاد، مطالعات پایداری و محیطی، مطالعات خانواده و مصرف کننده، مطالعات جنسیتی، جغرافیا، جامعه ی سالم و سیاست، علوم سیاسی، ترکیب بندی علوم اجتماعی یا جامعه شناسی). قابلیت کسب حداقل نمره ی کل GPA 3.2 (به جز برای بورسیه ی تحصیلی Oakley J.Gordon که حداقل نمره ی کل GPA مورد نیاز نیست)

به عنوان دانشجوی تمام وقت ثبت نام کنید (حداقل 12 ساعت در هر ترم) برای واجد شرایط شدن در بورسیه ی تحصیلی دانشجویان تمام وقت و دانشجوی پاره وقت (حداقل 6 ساعت در هر ترم) برای به دست آوردن بورسیه ی تحصیلی دانشجویان پاره وقت. دانشجویان پاره وقت فقط واجد شرایط بورسیه های تحصیلی Honor Roll و Gordon  می باشند.

پرداخت نیازهای مالی برای کالج های کاساریکا

دانشگاه Minnesota برای فرصت های تحصیل در خارج از کشور در کاستاریکا پشتیبانی مالی می کند که به دانشجویان این اجازه را می دهد که دوره های تحصیلی به صورت قوانین چندگانه در محل زیبای کاستاریکا را دنبال کنند. بورسیه های تحصیلی قابل دسترس برای دانشجویانی که در این برنامه ی تحصیلی شرکت می کنند شامل :

  • بورسیه ی تحصیلی Jashua Haglund Memorial Peace برای دانشجویانی که در برنامه ی تحصیلی کاستاریکا شرکت می کنند. هر کدام از بورسیه ها به ارزش 500 دلار
  • بورسیه تحصیلی Billman International برای دانشجویان لیسانس و فوق لیسانس که در برنامه های تحصیلی بین المللی شرکت می کنند قابل دسترس است. رزومه ی تحصیلی برجسته و نیاز مالی برای یک درخواست موفق ضروری است. هر کدام از بورسیه ها به ارزش 500 دلار

کمک های مالی کاستاریکا در نواحی خاص مناسب منطقه است، که برخی از آنها بسیار تخصصی هستند. دانشجویانی که از دانشگاه Kansas هستند برای شرکت در برنامه ی Nontropical Bat Ecology (بوم شناسی نئوتروپی) در کاستاریکا واجد شرایط هستند. ابتکاری دیگر، بورسیه ی تحصیلی Howiesen Opportunity Fund که مسوولیت پشتیبانی مالی آن به عهده ی دپارتمان زیست شناسی K.U می باشد.

دانشجویانی که مطالعات زیست شناسی را دنبال می کنند می توانند برای تامین مالی کالج درخواست دهند. دانشجویان همچنین می توانند در دفتر بورسیه ی تحصیلی برای خارج از کشور نیز درخواست دهند که ارایه دهنده ی بورسیه برای ترم های تابستانی و یا برنامه های تحصیلی طولانی می باشند. تمامی این بورسیه ها بر اساس صلاحیت های تحصیلی متقاضی و همچنین نیاز های مالی وی اعطا می شود.

بورسیه سازمان های خصوصی در کاستاریکا

برنامه ی تحصیلی رشته ی تابستانی سلامت جمعی و پروژه ی جهانی شدن در دانشگاه فلوریدای جنوبی کاستاریکا، یک فرصت ویژه برای دانشجویان رشته ی مردم شناسی ارائه می دهد که سیستم مراقبت های سلامتی در یک پروژه ی نمایشی مشاهده کنند. مطالعات در یک شکارگاه جنگلی پر باران صورت می گیرد. برخی از متقاضیان برای بورسیه های رقابتی که به صورت مستقیم از طریق دفتر تحصیلات در خارج از کشور ارایه می شود، صلاحیت دارند. دانشجویان فارغ التحصیل دوره ی لیسانس نیز میتوانند برای دریافت کمک هزینه ی ادامه ی تحصیلات از طریق دپارتمان مردم شناسی درخواست دهند.

برنامه ی مربی بین المللی تویوتا کمک های مالی به طور کامل را برای مربیان ارایه میدهد و به آن دسته از مربیان که در سیستم های آموزشگاهی دولتی هستند این امکان را میدهد که از کاستاریکا دیدن کنند و از نزدیک سیستم تحصیلی کشور را مشاهده نمایند.  مربیان از تعداد کمی از ایالت ها برای این برنامه انتخاب می شوند.

متقاضیان می بایستی فعالیت های ورزشی را به طور دقیق انجام دهند و تناسب اندام نیز جزو نیازمندی ها می باشد. برنامه ی بورسیه ی تحصیلی مربیان را قادر می سازد تابا همتای کاستاریکایی خود ارتباط برقرار کند، برای به دست آوردن تجربه ی دست اول اینکه چگونه ساختار آموزشی کشور در کنار سیستم اجتماعی و اقتصادی کشور عمل می کند.

National Spanish Exams (آزمون های ملی اسپانیا) برای بورسیه های تحصیلی سالیانه برای تحصیل خارج ازکشور در اسپانیا و کاستاریکا  پشتیبانی مالی می کند. غوطه وری فرهنگی و تحصیلات زبان در محل ارایه دهنده ی ادامه ی تحصیل برای مربیان اسپانیایی است که به بورسیه ی تحصیلی National Spanish Exams می پیوندند. کارشناسان ما در موسسه حقوقی برگزیده اصطهباناتی (توسعه گران مهر) می توانند با کمترین هزینه امکان تحصیل در کاستاریکا را برای شما فراهم نمایند.

مقالات مرتبط

ثبت درخواست مشاوره فوری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شرایط و مزایای ویزای کار

پیشنهادات فوق العاده

پیشنهادات فوق العاده

پیشنهادات فوق العاده

پیشنهادات فوق العاده