بورسیه تحصیلی آرژانتین

بورسیه تحصیلی آرژانتین

طبق بررسی های کارشناسان موسسه حقوقی برگزیده اصطهباناتی (توسعه گران مهر) تعدای بورسیه تحصیلی آرژانتین وجود دارد که در این مقاله به آنها اشاره کرده ایم. برای مثال بورس تحصیلی مایکل فاروم، شامل 1000 دلار برای تحصیل در این کشور می باشد. پنج بورس تحصیلی آنها سالانه به دانش آموزانی که حداقل یک سال تحصیل در رشته زبان، 3.25 GPA دریافت می کنند و می توانند نیاز مالی داشته باشند، اعطا می شود.

شرایط انواع بورسیه های تحصیلی آرژانتین

آرژانتین به خاطر غنای درونی، محبوب ترین مقصد آمریکای لاتین است. در اینجا شما ترکیبی از تاثیرات اروپایی در معماری و آشپزی، سبک های هنری مشهور در موسیقی، ادبیات و رقص را کشف خواهید کرد و جغرافیای متنوع از جنگل های بکر گرفته تا کوه های آند تا سواحل وسیع. یک سیستم آموزشی عالی با شور و اشتیاق تانگو و جنب و جوش جهانی در بوینس آیرس، پایتخت و محل برگزاری بسیاری از برنامه های دانش آموزی ترکیب می شود.

بورس های بین المللی بنجامین ا. گیلمن توسط دولت فدرال جهت تحصیل در آرژانتین ارائه شده و به دانش آموزان محروم که در غیر اینصورت قادر به پرداخت هزینه تحصیل در خارج از کشور نیستند، اعطا می شود. بیش از 2300 بورس تحصیلی تا 5000 دلار در سال برای برنامه های تحصیلی در سراسر جهان، از جمله آرژانتین، ارائه می شود. برنامه تحصیلی گیلمن با هدف حمایت از دانش آموزانی که به طور سنتی در خارج از کشور تحصیل کرده اند، شامل می شود، اما محدود نمی شود.

دانش آموزانی با نیاز مالی بالا، دانشجویان کالج های محلی، دانش آموزان در زمینه هایی که کمتر نمایان هستند، مانند علوم و مهندسی، دانش آموزان با زمینه های مختلف قومی و دانش آموزان معلول. متقاضیان این برنامه باید دریافت کننده فدرال پلات گرانت باشند. معیارهای دیگری برای پذیرش عبارتند از: داشتن شرایط خوب تحصیلی و تعهد به تحصیل در یک کشور حداقل چهار هفته.

بورسیه تحصیلی فولبرایت در آرژانتین

برنامه فولبرایت برای کمک به دانشجویان فارغ التحصیل آمریکایی، متخصصان جوان و هنرمندان برای تحصیل در آرژانتین برای یک سال تحصیلی کامل از طریق برنامه دانشجویان آمریکایی فارغ التحصیل کمک می کند. Assistantship با آموزش انگلیسی به دانشجویان آمریکایی اجازه می دهد تا به عنوان دستیار در انگلستان در مدارس یا دانشگاه های خارج از کشور، از جمله اکوادور مشغول به کار شوند. برنامه بورسیه تمام وقت ایالات متحده Fulbright محققان و متخصصان آمریکایی را برای سخنرانی و هدایت تحقیقات در گستره وسیعی از زمینه ها اعزام می کند.

بورسیه تحصیلی فولبرایت در آرژانتین

بورس تحصیلی دیوید ل. بورن از برنامه آموزش ملی امنیت نیز بسیار قابل مشاهده و رقابتی است. متقاضیان باید دانشجویان مقطع کارشناسی باشند که در یک رشته پیشرفته زبان و فرهنگ و یا رشته ای مانند کسب و کار، قانون، علوم و یا کشاورزی مشغول به تحصیل هستند. متقاضیان باید شناسایی کنند که چگونه برنامه تحصیل در خارج از کشور، و همچنین اهداف تحصیلی و حرفه ای آنها، به امنیت ملی ایالات متحده کمک خواهد کرد.

به طور گسترده به عنوان چالش های جامعه جهانی، از جمله توسعه پایدار، تخریب محیط زیست، بیماری های جهانی و گرسنگی، رشد جمعیت و مهاجرت و رقابت اقتصادی، تعریف شده است. کمک هزینه تحصیلی برای یک سال تحصیل در خارج از کشور. دریافت کنندگان باید مایل باشند کمک هزینه تحصیلی خود را با یک دوره خدمت با دولت فدرال پرداخت کنند. جوایز به مبلغ 20000 دلار می باشد. دانشجویان فارغ التحصیلی توسط Boren Fellowships، برای تحصیل در خارج از کشور به مدت 12 هفته تا 24 ماه، 30،000 دلار آمریکا را تامین خواهند کرد.

دانشجویان بین المللی در آرژانتین

تحصیلات بین المللی در خارج از کشور (ISA) یک برنامه پیشرو در برنامه های تحصیل در خارج از کشور است و بورسیه تحصیلی برای تحصیل در آرژانتین ارائه می دهد. بورس تحصیلی دکتر کارلوس E. Castañeda و فرصت کارآموزی خبرنگار، 2000 دلار برای یک ترم و 2500 دلار برای یک سال تحصیلی کامل. بیست و دو مورد از این کمک هزینه تحصیلی سالانه به دانش آموزانی که حداقل با یک سال تحصیل در زبان، 3.25 GPA دریافت می کنند و می تواند نیاز مالی را به اثبات برساند.

بورس تحصیلی مایکل فاروم، 1000 دلار برای تحصیل در تابستان. پنج بورس تحصیلی آنها سالانه به دانش آموزانی که حداقل یک سال تحصیل در رشته زبان، 3.25 GPA دریافت می کنند و می توانند نیاز مالی داشته باشند، اعطا می شود. بورس تحصیلی تنوع ISA، تا 2000 دلار، هدف از تشویق دانشجویان به ایجاد آرایش گسترده تر فرهنگی برای شرکت در برنامه های ISA است. شش بورس تحصیلی به طور متوسط سالانه به دانش آموزان و مدرسان به عنوان جوایز اهدا می شود.

اتحادیه Rainforest شناخته شده در جهان معارف Kleinhans را ارائه می دهد. تا 16000 دلار در سال برای دو سال به دانش آموزان برجسته فارغ التحصیل، دانشجویان دکتری و پس از دکتری با مدرک کارشناسی ارشد در زمینه جنگلداری، بوم شناسی، گیاه شناسی، علوم زیست محیطی و یا زمینه مرتبط اختصاص یافته است.

دانشگاه ریچموند در بخش مطالعات آمریکای لاتین و آیبیری (LAIS)، بورس تحصیلی زیر را برای رشته هایی که به آرژانتین می روند، ارائه می دهد. بورس تحصیلی هولت تا 1900 دلار، دوره های تحصیلی تابستان یا ترم / سال تحصیلی. کاندیداهای واجد شرایط باید حداقل 3.0 GPA داشته باشند و حداقل 3.30 GPA در اسپانیایی داشته باشند.

بورس تحصیلی دون کیشوت، 4700 دلار، به دانش آموزان با استعداد که می خواهند یک سال در آرژانتین صرف کنند، پاداش می دهند. کاندیداهای واجد شرایط باید دارای حداقل 3.0 GPA و حداکثر 3.50 GPA در اسپانیایی باشند. بورس تحصیلی J. Gray Rat، 3900 دلار، به یک دانشجوی سال سوم یا ارشد در lais می رود که ممکن است قصد تحصیل در آرژانتین را داشته باشد. داوطلبان واجد شرایط باید حداقل 3/3 GPA داشته باشند و حداکثر 3/50 GPA در اسپانیایی داشته باشند. اگر می خواهید اطلاعاتی در خصوص هزینه زندگی در آرژانتین داشته باشید، مشاورین موسسه حقوقی برگزیده اصطهباناتی (توسعه گران مهر) می توانند در این راستا شما را راهنمایی کنند.

مقالات مرتبط

ثبت درخواست مشاوره فوری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شرایط و مزایای ویزای کار

پیشنهادات فوق العاده

پیشنهادات فوق العاده

پیشنهادات فوق العاده

پیشنهادات فوق العاده