دانشگاه های آمریکایی در قطر

دانشگاه های آمریکایی در قطر

در سال های اخیر، چندین دانشگاه غربی در قطر باز شده اند، که یکی از آنها دانشگاه های آمریکایی در قطر بود. این دانشگاه ها توسط موسسات مشابه دانشگاه های محلی مورد تایید قرار گرفته و مدارک تحصیلی را از دانشگاه محل تحصیل خود ارائه می دهند. بنابراین به عنوان مثال، کالج پزشکی Weill Cornell در قطر مدرک دکترای کرنل را ارائه می دهد.

تحصیل در دانشگاه های آمریکایی در قطر

دانشکده هنرهای محلی ویرجینیا در قطر (VCU-قطر) در سال 2001 افتتاح شد و شاخه ای از دانشکده هنر دانشگاه ایالتی ویرجینیا واقع در ریچموند است. در VCU قطر، دانشجویان می توانند مدرک لیسانس هنرهای زیبا در طراحی گرافیک، طراحی مد و یا طراحی داخلی را کسب کنند. VCU قطر تنها برنامه طراحی معتبر در خاورمیانه است.

VCU قطر از برنامه های درسی و منابع آموزشی دانشگاه ویرجینیای مشترک المنافع و دانشکده هنر خود استفاده می کند. جای تعجب نیست که (61٪) دانش آموزان قطری و اکثریت دیگر از خاورمیانه هستند. با این حال، دانشجویان دیگر شامل آمریکایی ها (4 ٪)، کانادایی ها (3 ٪)، استرالیا (1٪)، انگلیسی ها (2٪) و دیگر کشورهای اروپایی (4٪) و همچنین چند نفر از آمریکای جنوبی هستند.

کالج پزشکی ویل کرنل در قطر

WCMC جهت تحصیل در قطر در سال 2002 افتتاح شد و بخشی از دانشگاه کرنل (CU) و کالج پزشکی (WCMC) در نیویورک است. WCMC قطر با شرکت پزشکی حمد (HMC)، با اداره ملی بهداشت و با دانشگاه قطر در زمینه آموزش پزشکی، مراقبت های بهداشتی و تحقیقاتی در قطر همکاری می کند.

کالج پزشکی ویل کرنل در قطر

WCMC قطر بخشی از مرکز پزشکی و تحقیقاتی سیدرا، یک بیمارستان زنانه و کودکان اختصاصی 300 تخت است. برای تبدیل شدن به یک عضو هیئت علمی در WCMC قطر، متقاضیان باید واجد شرایط عضویت در دانشکده ها در کالج پزشکی Weill Cornell و دانشگاه کرنل باشند.

دوره پزشکی دانشگاه های آمریکایی در قطر

دین دانیل رول آلونسو می نویسد: برنامه یکپارچه ما در قطر به ویژه برای دانش آموزان منطقه طراحی شده است و نشان دهنده خروج از برنامه نرمال هشت ساله که در ایالات متحده ارائه می شود است، که شامل دو سال پیش برنامه پزشکی بر اساس علوم پایه و به دنبال برنامه پزشکی چهار ساله است که در آن دانش آموزان برنامه درسی بسیار موفق را در دانشکده پزشکی ویل کرنل که در نیویورک واقع شده است، دنبال می کنند. این مدرسه تا 70 درصد از دانش آموزان را از قطر می گیرند و به سایر دانش آموزان از اکثر نقاط جهان پذیرش می دهند.

TAMU قطر در سال 2003 افتتاح شد و بخشی از دانشگاه تگزاس ای اند ام در قطر می باشد. برای دریافت ویزای قطر بهتر است که با مشاورین موسسه حقوقی برگزیده اصطهباناتی (توسعه گران مهر) همراه باشید.

مقالات مرتبط

ثبت درخواست مشاوره فوری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شرایط و مزایای ویزای کار

پیشنهادات فوق العاده

پیشنهادات فوق العاده

پیشنهادات فوق العاده

پیشنهادات فوق العاده